14 Mart 2016

Hotiç Ayakkabı Rengi Değişen Çanta!

1 yıl bile olmadan, Hotiç'ten 300 lira verip aldığım siyah rugan deri çantamın rengi, bakır rengine döndü. Sürekli alışveriş yaptığım Hotiç mağazasına 14 Şubat tarihinde konuyla ilgili şikayetimi belirtip, tadilat veya değişim talebinde bulundum. Fakat satış danışmanı arkadaşlar ürünün tadilatla kurtarılamayacağını iade veya değişim istememizin daha doğru olacağını ilettiler. Aradan 1 ay geçti, konuyla ilgili mağaza arandığında olumsuz dönüş yapıldığı bilgisine ulaştım. 1 yıl dahi olmadan, sürekli kullanılmayan çantanın renk değiştirmesinin hava ile temas sonucu normal bir durum olduğunu ilettiler. Çanta hava ile temas edilmeden nasıl kullanılabilir? Ürünün tadilatını, eğer mümkün değilse iade/değişimini talep ediyorum. Eğer yapılmazsa yıllardır alışveriş yaptığım Hotiç mağazasına bir daha uğramayı dahi düşünmüyorum, üstelik tüketici mahkemesine başvuracağımı da ayrıca belirtmek isterim.

Merve 138 Okunma

Cevaplar

 • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi31 Mart 2016

  Müşterimizin Talebi Hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu ürün inceleme talebi ile ilgili inceleme sonucu müşterimiz ile paylaşılmış ve konu hakkında müşterimiz ile yapılan görüşmelerde detaylı olarak bilgilendirme sağlanmıştır. 2014 fatura tarihli ürünün üretim hatalı olmadığı, hizmet prosedürümüz doğrultusunda kullanılmış ürünlerde iade ve değişim işlemi ile ilgili destek olamadığımızı bilgilerinize sunarız. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bizlere hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında Hotiç Müşteri Hizmetleri’ni (0850 288 44 82) arayarak ya da Müşteri İletişim Formu’ nu http://www.hotic.com.tr/iletisim ileterek ulaşabilir. Saygılarımızla, Hotiç Müşteri Hizmetleri

 • Merve25 Mart 2016

  Ürünü Buyaka şubenize teslim ettim, şikayet kodu 429. Şikayetimi çağrı merkezinize de ilettim, fakat hava ile teması sonucu kullanıcı hatası olduğu konusunda ısrar ettiler!

 • Merve25 Mart 2016

  Ürünü buyaka şubenize teslim ettim, şikayet kodu 429. Şikayetimi çağrı merkezinize de ilettim, fakat bir sonuç alamadım, hava ile teması sonucu kullanıcı hatası olduğu konusunda ısrar ettiler!

 • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi23 Mart 2016

  Müşterimizin Talebi Hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirimin kontrolünün sağlanabilmesi için Mağaza bilgisi ve inceleme takip numarasının paylaşılmasını rica ederiz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bizlere hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında Hotiç Müşteri Hizmetleri’ni (0850 288 44 82) arayarak ya da Müşteri İletişim Formu’ nu http://www.hotic.com.tr/iletisim ileterek ulaşabilir. Saygılarımızla, Hotiç Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön