12 Kasım
#12949514

Hotiç Ayakkabı Para İade Etmiyor Ve Kalitesiz Ürün Satıyor

Hotiç internet sitesinden 170 TL tutarında alışveriş yaptım. Yapmaz olsaydım. Daha sonrasında mağazaya teslim almak için gittiğimde farklı bir ayakkabı beğendim. 74 TL daha katarak İstMarina şubesinden aldığım 244. TL tutarındaki ayakkabım; ayakkabım diyorum ama benim hiç olmadı. Tabanında ayrılma yaşadım daha sonrasında üretim hatası olabilir denilerek incelemeye gönderildi. Tarafıma iade kararı çıktı 170 TL tutarındaki ücretim için çek verildi burası iyi ama geri kalan 74 TL'lik mağazadan çekilen tutar tarafıma ödenmedi. 2 haftadır ödeme bekliyorum. İşleyişleri rezalet mağazaları Suadiye hariç telefonlara cevap vermiyor. Büyük AVM lerin hiçbirinde şubesi yok. Ben ayakkabıyı sanki sokak esnafından almışım gibi mağaza arıyorum. Birimlerin birbiriyle bağlantısı yok denecek kadar az. İadem neden yapılmadı diyerek müşteri hizmetlerini arıyorum mağazayı arayın deniliyor. Mağazayı arıyorum mağaza telefonları açmıyor. Ya muhasebe birimine aktarın diyorum mağaza aktarıyor diyorlar. Ürünleri kalitesiz olduğu kadar işleyişleri rezalet. Çalışanlarının birbirini tutmayan sözleri cabası.

Ömer Ömer 591 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ömer15 Kasım

    Sayın Yetkili ; Tarafıma gelen herhangi bir ödeme yok. 13.10.2019 dan berri paramı kullandınız. Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım.

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi12 Kasım

    Değerli Müşterimiz, İadeniz ile ilgili işlem sağlayan birimimiz ile görüşme sağlanmış olup, iade süreciniz hızlandırılmıştır. Saygılarımızla, Hotiç

Ziyaretçi Yorumları