04 Ağustos 2015 #3433065

Hotiç Ayakkabı Müşteri Memnuniyetinden Anlaşılan

29/05/2015 tarihinde Ankamall Hotiç mağazasından aldığım ürünü ilk kullanımda 2 saat için giydim. Topuğunda meydana gelen ezilme sebebiyle mağazaya geri götürdüğüm ürünü 21 iş günü cevap verilmeyince mağazayı aradım. O 21 gün boyunca bulunamayan ayakkabı bir anda bulundu üzerine 2 yıl garantili denmesine rağmen bu kullanıcı hatası dendi. Düz bir zeminde 2 saat giyilen bir ayakkabının nasıl bir kullanıcı hatası olabilir? sorarım size... Mağazadan dönüşün bu şekilde olmasından ötürü müşteri hizmetlerini aradığımda 'biz şu an yemekteyiz yalnız...' gibi kaba müşteriyle iletişim kalitesi düşük bir cevap aldım. Müşteri hizmetlerinin çalışma saatlerini 09:00-18:00 arasında olduğunu hatırlatırım.

Ece 214 Okunma

Cevaplar

  • Ece05 Ağustos 2015

    ''Danışma hattımızdan bu bilgiler alındığında karşı taraftan gelen tepkilere göre danışma hattımızın zorlandığını, ses kayıtlarımızdan tespit edildiğini bilmenizi isteriz. '' cümlenizi açıklamanızı içtenlikle temenni ederim. Zira sadece soru sordum ve 'yalnız bizim şu an yemek saatimiz! '' gibi bir cevap almak var. 'Hanımefendi şu anda yardımcı olamıyoruz. Öğle aramız. '' demek var. Sorun yemek saati değil. Üsluptur. Bu kaba cevaba bile ben 'peki teşekkür ederim. ' diyerek kapattım. Uzatmayacağım. Kalite standartlarınızı gözden geçirmenizi dilerim.

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi04 Ağustos 2015

    Sayın Yetkili, Bir çok firmada olduğu gibi,Hotiç firmasında da yemek saatleri mevcuttur.Müşteri hizmetleri birimi de 13:00 ile 14:00 arasında yemek mola saatlerini doğal olarak kullanmaktadır.Danışma hattımızdan bu bilgiler alındığında karşı taraftan gelen tepkilere göre danışma hattımızın zorlandığını,ses kayıtlarımızdan tespit edildiğini bilmenizi isteriz. Şikayete konu olan ürün üzerinde imalat bağlı hata ve ayıp tespit edillmediğini ürün iadesi,değişimi ile ilgili işlem konusunda yardımcı olamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Hotiç

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön