Hotiç Ayakkabı Kusurlu Ürünün Arkasında Durmuyor

Gizem Gizem11 Mart 23:28

Trendyol'dan aldığım Hotiç çanta, Hotiç mağazasının kendi deposundan tarafıma kusurlu bir şekilde gönderildi.1 gün sonra değişim/tamir vb. bir istekle İzmir Agora'daki Hotiç mağazasına gittiğimde, müdür yardımcısı kadının saygısızca tavrıyla karşılaştım. Ürünün basit, hemen çözebilecekleri bir sorunu olmasına rağmen, ellerinde değişim yapabilecekleri ürün de bulunmasına rağmen, sorunun ne olduğuna bile bakmadan sorunumu Trendyol'la çözmem gerektiğini söylediler. Çünkü ürünü kendi internet sitelerinden değil, Trendyol aracılığıyla almışım. Fakat ürün direk kendi depolarından kusurlu gönderildi. 

Sorunun basitçe çözülebileceğini de fotoğraflarda görebilirsiniz, tek yapacakları bu çıkmış olan parçayı yerine vidalamaktı. Hotiç merkezi de aradım, yardımcı olmayacaklarını söylediler. Bana böyle küçük bir şey için, Trendyol'la anlaşmalarını, sözleşmelerini,  sıralamaları o kadar komik ki... Resmen biz ürünümüzü Trendyol'a koyarız ama oradan alırsanız özellikle arkasında durmayız diyorlar. Çok çirkin bir tutum bir markanın marka değeri için. Bir daha asla alışveriş yapmam, önüme gelen her yer ve mecrada da yaptıkları basitliği anlatırım.

Not: İşin komik tarafı yan taraftaki D*** mağazasında çalışan bey yardımcı olmaya çalıştı, çok basit çözerim isterseniz ama bir hasar olursa iade kabul etmeyebilirler dedi.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Hotiç Ayakkabı Logo Hotiç Ayakkabı 17 Mart 10:50

Değerli Müşterimiz, Öncelikle değerli vaktinizi ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bildiriminiz değerlendirilmek üzere ilgili birimler ile paylaşılmıştır. Gereken araştırmalar sağlanarak, sorunun tekrarlamaması için gerekli önlemler alınacaktır. Ancak Trendyol sitesinden alınan ürünlerin yalnızca ilgili siteye iade olarak kargolanabildiğini üzülerek bildirmek isteriz. Yaşanan olumsuz durum dolayısıyla üzüntülerimizi bildirir, geri bildiriminiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hotiç

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler