10 Ekim
#12752308

Hotiç Ayakkabı Kusurlu Ürün, Yanlış Çalışma Üslubu, İndirim Yalanı

Hotiç pişmanlıktır. Aldığımız ayakkabı sürekli kusurlu çıkıyor ve sürekli üzerine para ekleyip yeni ayakkabı almak zorunda kalıyorum. İndirim yalanları da cabası. Bahse konu ürünü 2-3 ay kullandım ve tabanı açıldı ve ürün incelemeye gitti ve onaylandı. Bunun karşılığında hediye çeki aldım. Aldım ama 2-3 ay beğendiğim model olmadı veya numarası (40) hiç yoktu nedense sisteme de hiç bakılmadı.


Dün Cevahir AVM şubesinde bir ayakkabı beğendiğim kasaya geldim ödeme esnasında hediye çekini gösterdim ve mimikleri değişti ve kalanı nasıl ödeyeceksiniz dediğinde kredi kartı cevabını verdim ve yine yüz şekilleri değişti. 2 farkrenkleri ve numaraları olan ayakkabı için stoklarında olmadığını ve satamayacaklarını bildirdiler. (Nakit olsa veya hediye çeki olmasa farklı olacağından adım kadar eminim) kasada ki bayanın konuşma şekli üslubu çok yanlıştı. Artık söyleyecek söz yok. Hiç yardımcı olmadıkları için Zorlu şubesine gidip aynı renk olmasa da aldık ürünü. Belli bir eğitimden geçmediler çok belli. Biz de bir şirket veya kurumda çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti hassas noktamızdır.

Mehmet Mehmet 686 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet10 Ekim

    02AYH138580A780 bordo moron bahse konu ayakkabı aslında alınmak istenen bu ayakkabının siyah rengiydi. Cevahir AVM şubesi fiziken var olan ürün stokta olmadığı için alınamadı maalesef

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi10 Ekim

    Değerli Müşterimiz, Geri bildirimleriniz firmamız tarafından hassasiyetle incelenmektedir. Bu çerçevede siz değerli müşterilerimizin şikayetleri bizim için büyük önem taşımaktadır. Başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. Hotiç

  • Mehmet09 Ekim

    2-3 ay doğru düzgün kullanmadığım ürünün tabanı açıldı ve ürün incelemeye gönderildi ve olumlu yanıtlandı. Çek yaklaşık 2 ay'dır bende ve ya ürün beğenemiyorum ya da beğendiğim ürünün numarası yok (40 numara ve hiç depoya bakmadan yok demeleri ayrı muamma) dün akşam Cevahir AVM şubesinde beğendiğim modeli aldım ve kasadaki bayana ödeme esnasında hediye çekini verdim ve yüz mimikleri değişti birden ve kalan bakiyeyi nasıl ödeyeceğimi sordu kredi kartı dedim yine yüz mimikleri değiştir. Bir iki dakika baktıktan sonra 2 farklı rengi (siyah ve bordoya yakın) ve numaraları olmasına rağmen stoklarında bulunmadığı için satamayacaklarını bildirdiler. Mağazada fiziken olan eşya stoklarda yok nedense! (ödemeyi nakit veya hediye çeki olmadan gerçekleştirsem eminim ki o ürünü alacaktım.) hiç yardımcı olmadılar ve sinirden çeki yırtıp atacaktım kız arkadaşım yanımda olmasa. Neyse dedik ve Zorlu şubeye gidip beğendiğim rengi değil de diğer rengi alayım da kurtulayım dedim. Kalitesiz ürünleri yüzünden iade edilip hediye çeki verilen ve sürekli yeni ayakkabı almak için üzerinde takviye para yapılmasına itilen, çalışanların uslubları çok yanlış olan marka. Bir daha tercih etmeyeceğim marka... İlk defa bir firmaya şikayet yazacak noktaya geldim.

Ziyaretçi Yorumları