Hotiç Ayakkabı Kalitesizliği!

Melike Melike22 Haziran 12:37

Hotiç ayakkabıdan aldığım bir botu ayağıma şiddetli vurması nedeniyle mağazasına geri götürdüm ancak ayakkabı ayağıma dar geldiği için değil dikiş yerleri çok kaba olduğu için dikiş yerleri ayağımın üst kısmından tam dikiş hizasından ve aynı şekilde arka tarafında dikiş hizasından vurdu ürünü internet araştırması yaptığımda aynı şekilde şikayetleri olanı gördüm bunun üzerine 6 Mart tarihinde Espark AVM'ye götürdüm mağaza çalışanı bile aynı şekilde dikiş yerlerinden kaynaklı olduğunu söyledi tabi şikayete ayağa vuruyor yazıldı sadece, o tarihten sonra Covid çıktı vs dönüş yapılmadı haklı olarak. 

Yaklaşık 3 hafta önce aradım dönüş yapılacak dediler ama yapılmadı. Bugün yine aradım malzemesinden kaynaklı sorun olmadığını ürünün geri gönderileceğini bana bilgi verileceğini söylediler ancak ayağıma vuran bir ürünü nasıl kullanacağım ki dar bile değil ürünün fotoğrafını ekliyorum ki aynı şikayetleri olanlar için. O kadar paraya böylesine ilgisizlik kalitesizlik beklemezdim tekrar bu markayı tercih etmeyeceğim!

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Hotiç Ayakkabı Logo Hotiç Ayakkabı 24 Haziran 09:05

Değerli Müşterimiz, Talebinizin olumlu olarak değerlendirildiğini, ürün değişiminizin yada ücret iadenizin ilgili mağazamızdan yapılabileceğini bildirmek isteriz. Konu hakkında mağazamıza bilgilendirme sağlanmıştır, işlemlerinizi sağlamak üzere mağazamıza gittiğinizde tarafınıza yardımcı olunacaktır. Bu süreçte göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hotiç

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler