25 Aralık 2018
#11351270

Hotiç Ayakkabı 'ın Topuğu Kısa Sürede Açıldı!

İnternet mağazanızdan eşime doğum günü hediyesi olarak ayakkabı aldım. Fakat daha ayakkabıyı en fazla 10 sefer giymemiş olmasına rağmen ayakkabının topuğunda açılma olduğunu fark ettik. (10 gün giyildiğini ayakkabının altına baktığınızda, firmanıza ait fiyat etiketi rengi beyaz bir şekilde halen deforme olmamış olarak ayakkabının altında duruyor.)


Yani bu kadar sürede topuğun açılması normal değil. Belli ki bir üretim hatası vb... Ayakkabıyı Ankara Ankamall Mağazanız aracılığıyla incelenmek üzere 02/12/2018 tarihinde TMM0072384 (fatura no... Ia12018000003227) firmanıza gönderildi. 24/12/2018 tarihinde gelen cevapta "ayakkabının tamiri yapılacak" şeklinde bilgi gönderilmiştir.


Sayın yetkililer bu ayakkabının kısa süre içerisinde deforme olması normal değil. Üretimsel veya gözden kaçma bir hatası mevcut.


Tamiri yapılsa bile aynı sorun devam edecektir. Ben bu şekilde tamir edilmesini istemiyorum değişim talep ediyorum. Mağduriyetin acil olarak giderilmesini talep ediyorum.

Erhan Erhan 270 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Erhan07 Ocak

    Sayın Hotiç yetkilileri neden değişim yapmaktan kaçıyorsunuz. Ayakkabının altındaki etiketler deforme olmadan sizin ayakkabınız deforme oldu. Böylemi satmış olduğunuz ürüne sahip çıkıyorsunuz. Şikayetime bile cevap vermekten kaçıyorsunuz. Bir de mesaj göndererek kısa zamanda çözüm üreteceğiz diyerek. Ancak müşteri hizmetlerini aradım oradan öğrendim olumsuz cevap verdiğinizi. Şikayet var formuna yazamıyorsunuz olumsuz verdiğinizi. Çünkü insanlar buradan görecek ürününüzün arkasında durmadığınızı. (TMM0072384 kayıt numarası)

  • Erhan07 Ocak

    Sayın Hotiç firması yaklaşık 12 gün geçmesine rağmen halen bir cevap vermediniz. Yorumları kontrol ettiğimde zaten olumlu bir cevap vereceğinizi düşünmüyorum. Vatandaş ayakkabıyı alalı 3 gün olmasına rağmen mağduriyet yaşamış onu değiştirmemişsiniz ki bana yardımcı olasınız.

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi25 Aralık 2018

    Değerli Müşterimiz, Geri bildirimleriniz firmamız tarafından hassasiyetle incelenmektedir. Bu çerçevede siz değerli müşterilerimizin şikayetleri bizim için büyük önem taşımaktadır. Başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. Hotiç

Ziyaretçi Yorumları