12 Haziran 2018
Yorum Yap
#10549783

Hotiç Ayakkabı İlgisizlik Hat Safhada!

55474 sipariş numaralı aldığım ayakkabı bana ulaştığında ikisi de sağ ayak gönderilmiş. Bununla alakalı iadesini yapıp tekrar gönderim sağlanacağı söylendi ve Torium AVM Hotiç ile iletişime geçtim. 2-3 gün boyunca Torium AVM Hotiç mağazası ayakkabıyı kargoya verdiğini söyledi ve kargo ile her iletişime geçtiğimde böyle bir kargo olmadığı cevabını aldım. Genel merkezi şikayet için aradığımda gün içerisinde döneceğiz ve siparişinizle ilgili bilgi vereceğiz dediler. 1 haftadır ne dönen var ne cevap veren. Siparişimi de iptal etmiyorlar artık pes! Bugüne kadar çok defa internetten alışveriş yaptım ama bu kadar ilgisiz bir firma ve bu kadar işini kötü yapan bir firma görmemiştim. Bakalım ne zaman dönecekler?

Celal Celal 282 Okunma

Cevaplar

  • Celal12 Haziran 2018

    Hala bir dönüş olmadı ne yazık ki, sabah görüştüğüm arkadaş size birazdan dönüş sağlayacağını belirtmişti maalesef arayıp bilgi veren yok. Yazıklar olsun gerçekten.

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi12 Haziran 2018

    Değerli Müşterimiz, Geri bildirimleriniz firmamız tarafından hassasiyetle incelenmektedir. . Bu çerçevede siz değerli müşterilerimizin şikayetleri bizim için büyük önem taşımaktadır. . Başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler