23 Aralık 2013
#2187195

Hotiç Ayakkabı İade Tutarını Henüz Ödemedi!

Tüketici hakları hakem heyeti tarafından kabul edilen ayakkabı iade talebimi forum İstanbul Hotiç Ayakkabı mağazasına ilettim ancak yetkili bana ürünün başka şubeden alınmasından dolayı, para iadesini ürünü aldığım şubenin anında yapabileceğini, aksi taktirde kendilerinin kredi kartıma belli bir zaman sonra iade yapabileceklerini söyledi.


Kabul ettim ürünü ve faturayı bıraktım. Kredi kartı bilgilerimi de vermiş olmama rağmen 13/12/2013 tarihinde yapmış olduğum iadenin tutarı kredi kartıma daha yansımamıştır. Hotiç bu konularda hiç kurumsal bir firma gibi davranmıyor. Bu aşamaya gelene kadar uğraştırdıkları yetmezmiş gibi şimdi de ödeme için uğraştırıyorlar.

Abdullah Abdullah 211 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi23 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, Satış iptalleri ödeme tiplerine göre işlemlerin kartlar kanununa göre bankanın iş takiplerine göre yapılmaktadır. 13 Aralıkta talimat işlemi bankaya verildiğini kart iade ödeme iptalleri ödeme tipine göre bankanın işlemleri 5 ile 21 iş günleri arasında bankanın iş takiplerine göre yapıldığını firmaların banka işlemlerine müdahale edemediklerini müşterimiz gerekirse kendisi bankası ile işlem hakkında görüşme yapabileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Hotiç

Ziyaretçi Yorumları