Hotiç Ayakkabı İade Edilen Ürünün Ödemesini Yapmıyor

Ezgi Ezgi09 Mart 12:43

30.01.2020'de Hotiç mağazasıdan aldığım botları 03.02.2020 tarihinde gene mağazadan iade ettim. İade esnasında ödemeyi hemen yapamadıkları, muhasebesel sıkıntı olduğunu ancak iadenin kartıma ilerleyen günlerde yansıtılacağı söylendi. Üzerinden 5 hafta geçmesine ve bu sürede 3 kez çağrı merkezini arayıp bilgi istememe rağmen ne iadem gerçekleşti ne de dişe dokunur bir bilgi alabildim.

Görüştüğüm her çağrı merkezi çalışanı kayıt açtığını dönüş yapılacağını söylüyor ama ne arayan var ne de iadem konusunda bir gelişme. Bu sorunum bir çözüme kavuşmazsa gelecek hafta itibariyle hakkımı tüketici heyetinde arayacağım.

Cevaplar

Hotiç Ayakkabı Logo Hotiç Ayakkabı 17 Mart 12:38

Değerli Müşterimiz, Öncelikle değerli vaktinizi ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bildiriminiz değerlendirilmek üzere ilgili birimler ile paylaşılmıştır. Gereken araştırmalar sağlanarak, sorunun tekrarlamaması için gerekli önlemler alınacaktır. Yaşanan olumsuz durum dolayısıyla üzüntülerimizi bildirir, geri bildiriminiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hotiç

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler