sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Hotiç Ayakkabı Hotiç Beyoğlun'da  Satıcının Özensiz Tutumu

Esra Esra11 Aralık 2019 13:24

Yedi aralık cumartesi günü Beyoğlu Hotiç'e gittim. Muhtesem cuma indiriminde kendime online Hotiç'ten bot almıştım. Ayağıma ufak geldi başka bir modelle değişimi in gittim. Giriş katı bayan olduğu için orada boşta olan birine önce sordum, değişim yapabilir miyim diye. Yapabilirsiniz dedi. Her şey güzel. Bir model beğendim 40ı var mı dedim. Depoya gitti. Hemen getirdi. Satıcı bey aşağı inmişken bir model daha beğenmiştim onun da 40 numarası var mı diye sordum. Arkasını dönünce oflamaya başladı ve sinirli şekilde aşağı indi. Ayakkabılar ayağıma olmadı ve 2. Kere getirdiği ayakkabının altında 37 numara yazdığını gördüm.

'ben sizden 37 numara istemedim ki' deyince, arkadaş bana 'siz benden bunun tekini alabilir miyim diye sordunuz'' dedi. Hayır beyefendi ben 40 numara giyiyorum gözlerim görüyor model numaralarını. Bu kadar uzun cümle kurmadım. 40ı var mı dedim hepsi bu' dedim. Olayı uzatmadım. Sonra 40 getirdi ama o suratını ancak gören anlar. Ayağıma oldu fakat sağ ayak serce parmağımın orada derisi kalkmış. Onu görünce midem bulandı. Halen bana 'onda bir şey yok alabilirsiniz' diyor. Ben 44 yasındayım ve büyük bir tekstil firmasının toptan mağazalarından birinde muhasebeciyim. Gün içinde toptan mağazasına, perakende mağazası gibi bir sürü müşteri gelip ürünleri giyip çıkartıyor. Çalışma arkadaşlarımla gayet sakin bir şekilde ilgileniyoruz sinirlenmiyoruz. Ama Arap turistlere böyle davranılmıyor. Kendi ülkemizde bize bu ayrıcalık çok üzücü. Hele ki en sevdiğim markalardan olan Hotiç'te bunu görmek şaşırttı beni.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Hotiç Ayakkabı Logo Hotiç Ayakkabı 28 Ocak 14:05

Değerli Müşterimiz, Öncelikle değerli vaktinizi ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bildiriminiz değerlendirilmek üzere ilgili birimler ile paylaşılmıştır. Gereken araştırmalar sağlanarak, sorunun tekrarlamaması için gerekli önlemler alınacaktır. Yaşanan olumsuz durum dolayısıyla üzüntülerimizi bildirir, geri bildiriminiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hotiç

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler