22 Temmuz 2015

Hotiç Ayakkabı Hatalı Ürünü İade Edemiyorum!

Hotiç Ayakkabı Zafer Plaza mağazasından 03.07.2015 tarihinde aldığım Hotiç Ayakkabı rahat marka diye tanıttığı ''Y*** '' marka ayakkabımın sol teki diğerinden daha küçük çıktı. Sıcak kalıba konarak genişlemesi beklenen ayakkabı ayağımda inanılmaz ağrılara sebep oldu. 08.07.2015'te iade talep ettim. Bayram haftası mağdur edilmem yetmezmiş gibi iadeniz kabul edilmemiştir cevabı geldi. Birçok farklı markadan aynı numara ayakkabım olmasına rağmen ilk kez 42 numara ayakkabı rahat model diye verdikleri halde aşırı rahatsız çıktı. Hotiç Ayakkabı markasına güvenim kalmadı. 1 gün kullandığım ayakkabının iadesini ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Murat 295 Okunma

Cevaplar

  • Murat26 Temmuz 2015

    İmalata yönelik hata olmadığını söylüyorsunuz fakat esnetme ve genişletme yapacağınızı söylüyorsunuz. Ürünün sol teki hatalı üretim ve inanılmaz derecede acı çekiyorum kullanırken. Tüketici haklarına başvuru yacagimi ve bir daha asla firmanızı tercih etmeyeceğimi buradan bildirmek isterim.

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi22 Temmuz 2015

    Sayın Murat Sönmez, Kullanma Kılavuzunda’da belirttiğimiz gibi; Bu kullanım kılavuzunda belirtilen uyarı ve tavsiyelere uyulmaması sonucunda ürünlerde meydana gelecek problemler, 4077 Sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanun’un 4/1 maddesi uyarınca ayıp niteliğinde olmadığından, bu sebeplerle yapılan ürün iade talepleri kabul edilmeyecektir Kullanma kılavuz bilgilerinde bahsedilen tavsiyelerde satış sonrasında tercih edilen ürünün ayak anatomisine uyum sağlayıp sağlanmadığının evde kontrol edilmesi ve denenmesi ürün üzerinde sizi rahatsız eden bir durum olduğunda ürünü kullanmadan 30 gün içerisinde geri getirdiğinizde müşteri memnuniyeti adına değişim işleminin prosedürler içerisinde yapıldığını belirtmek isteriz. Şikayete konu olan ürün üzerinde imalata bağlı hata ve ayıp olmadığını,mağazada kalıp esnetme işlemlerin yapılabileceğini,iade işlemi konusunda yardımcı olamadığımızı üzülerek belirtmek isteriz. Hotiç

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön