Hotiç Ayakkabı Değişime Giden Ayakkabı Onaylandı Ancak İade Yapılmıyor Dendi

Ömer Ömer29 Haziran 20:52

1 ayın 24'ünde almış olduğum 2 adet bottan bir çiftini giymeye başladım... Giyerken fark ettim ki sağ ayağın dil kısmının kesimi hatalı, dikişleri açıldı gıcır gıcır ayakkabının, götürüp veriyim dedim araya pandemi girdi. Gidemedim bir türlü sanırım bu ayın başında götürüp verdim. Ürün incelemeye gidecek dendi gitti bu ayın 17'sinde de değişim onaylanmıştır, 30 gün inde mağazamıza başvurabilirsiniz diye mesaj geldi! Gittim mağazaya aynı üründen yok o zaman iade istiyorum dedim! Ayakkabıyı verirkende söylemiştim ürünün aynısını ya da iadesini istiyorum diye... Yok iade yapamıyoruz dediler istediğiniz bir ürün alabilirsiniz diyorlar. Mecbur muyum kardeşim ben başka bir ürün almaya aldığım ürünün aynısı yoksa iade vereceksiniz tabii ki şikayetçiyim bu durumdan bir sonuç alamazsam Tüketici Hakları'na şikayet edeceğim... Kanunda bile yeri var iade alabilirsiniz diye! Kafalarına göre kural kanun koyup insanları mağdur etmeyin.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
    Nur

Cevaplar

profile-icon Ömer 2 hafta önce

İadeniz onaylanmıştır 30 gün içinde mağazamızla iletişime geçin mesajını aldıktan sonra, bu ayın 12'sinde mağazaya gittim iade işlemi yapıldı, ancak hala iadem yapılmadı! Daha ne kadar beklemek zorundayım... Daha önce oluşturduğum şikayette de belirttim ama hala bir geri dönüş alamadım iade konusunda, illa Tüketici Hakları'na mı başvurmalıyım?

profile-icon Ömer 3 hafta önce

İade işlemim hala gerçekleşmedi. Ayın 12'sinde işlem yapılmıştı, ancak hala iade yapılmadı!

profile-icon Ömer 3 hafta önce

Teşekkürler. Mağazayla iletişime geçtim, işlem yapıldı iadesinin yapılmasını bekliyorum.

Hotiç Ayakkabı Logo Hotiç Ayakkabı 30 Haziran 09:30

Değerli Müşterimiz, Talebinizin olumlu olarak değerlendirildiğini, ürün değişiminizin yada ücret iadenizin ilgili mağazamızdan yapılabileceğini bildirmek isteriz. Konu hakkında mağazamıza bilgilendirme sağlanmıştır, işlemlerinizi sağlamak üzere mağazamıza gittiğinizde tarafınıza yardımcı olunacaktır. Bu süreçte göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hotiç

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler