14 Şubat 2018
#10128370

Hotiç Ayakkabı Değişim Yapması Gerekirken Yapmadı

3 ay önce Hotiç Ayakkabı mağazasından bir ayakkabı almıştım. Ayakkabının kenarında 7-8 cm boyutunda bir açılma oldu. Garantiye gönderdim tamir yapılacaktır diye karar çıkmış. Bali ile yapıştırıp gönderecekler ayakkabıyı. Güvenilir olsun diye kurumsal firmadan 150-200 lira verip ayakkabı alıyoruz maalesef onlar daha çok mağdur ediyor insanları. Tamiri kabul etmedim tekrar garantiye gönderdim incelenmesi için. Bu ürünün değişimini talep ediyorum. Kabul edilmemesi halinde Hakem Heyeti'ne başvuru yapacağım. Artık Hotiç'ten alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

İlyas İlyas 590 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • İlyas'ın Teşekkür Mesajı14 Mart 2018

  Sorun çözüldü teşekkür ederim.

 • İlyas14 Mart 2018

  Sorun çözüldü ayakkabıyı iade aldılar teşükkür ederim.

 • İlyas05 Mart 2018

  Hotiç iadesini kabul ettiği ayakkabımın parasını hala iade etmedi. Müşteri hizmetlerini arıyorum hiç kimse telefonu açmıyor. 1 hafta içinde hesabınıza yatar demişlerdi 2 hatfa oldu hala hiçbir şey yok. Böyle rezil bir mağazacılık görmedim. İşinizi düzgünce yapın yapamıyorsanız bırakın bu işi yapmayın. Ayakkabı alacaklara hotiçi kesinlikle tavsiye etmiyorum almayın mağdur olursunuz.

 • İlyas02 Mart 2018

  Ayakkabının iadesini onayladılar. Paranın hesabıma 1 hafta içinde yatacağı söylendi fakat 10 günü geçti hala para yatmadı. Mağazaya git gel bıktım artık. Mağaza çalışanlarıda müşteri hizmetleri de çok ilgisiz. Bir an önce paramın iade edilmesini istiyorum.

 • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi14 Şubat 2018

  Değerli Müşterimiz, Geri bildirimleriniz firmamız tarafından hassasiyetle incelenmektedir. . Bu çerçevede siz değerli müşterilerimizin şikayetleri bizim için büyük önem taşımaktadır. . Başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. Hotiç

Ziyaretçi Yorumları