22 Nisan 2013

Hotiç Ayakkabı Değişelim Dedikleri Halde Değişmediler!

Hotiçten aldığım bir topuklu ayakkabıyı 1 gün sadece evde ve aynı gün en fazla 1 saat dışarda giydim. Ayakkabı ayağımı fazlasıyla vuruyordu ve çıkardım. Sarıyerde oturduğum için cevahir hotiçten aldığım halde istinyedeki hotiç yakın diye ilk oraya sordum. Değiştiremeyiz giymişsiniz dediler. Giydim tabiki giydim ve vurduğunu başka nasıl anlayacağım.


İlk denediğimde zaten vuran bir ayakkabıyı alacak değilim. Demekki giyince vurdu ne yapacağım hiç giyemeyecek miyim artık dedim Cevahir mağazasından aldığım için orayı arayarak durumu anlattım. Ayakkabınızı getirin dedikleri için uzak olmasına rağmen götürdüm. alamayız dediler, ayakkabı giyilmiş. hiçbir deformasyon yok yarım numara büyük olanı vermek bu kadar zor mu?

Beyza 74 Okunma

Cevaplar

  • Beyza26 Ekim 2013

    Hayal kirikligi ...

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın yetkili, Satış sonarı ürün iade ve değişim koşulları ayıplı tespit edilen ev kullanılmamış ürünlerde yapıldığını belirtmek isteriz; Kullanma Kılavuzunda’da belirttiğimiz gibi; Bu kullanım kılavuzunda belirtilen uyarı ve tavsiyelere uyulmaması sonucunda ürünlerde meydana gelecek problemler, 4077 Sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanun’un 4/1 maddesi uyarınca ayıp niteliğinde olmadığından, bu sebeplerle yapılan ürün iade talepleri kabul edilmeyecektir Kullanma kılavuz bilgilerinde bahsedilen tavsiyelerde satış sonrasında tercih edilen ürünün ayak anatominse uyum sağlayıp sağlanmadığının evde kontrol edilmesi ve denenmesi ürün üzerinde sizi rahatsız eden bir durum olduğunda ürünü kullanmadan 30 gün içersinde geri getirdiğinizde müşteri memnuniyeti adına değişim işleminin prosedürler içersinde yapıldığını belirtmek isteriz. Fabrikamızda standart ölçülerde kalıp ve üretim yapıldığını tercih edilen model ayak anatomisine uyum sağlamadığında rahatsızlık oluşturabileceğini ürününüz kalıp ölçüme girdiğini numarasında ve kalıbında ölçüm ve imalat hatası tespit edilmediğini ürün üzerinde imalat hatası tespit edilmediğinde kullanılmış ürünlerde değişim ve iade işlemlerin uygulanmadığını talep edilmesi durumunda ürün şube aracılığıyla merkeze gelmesi durumunda müşteri memnuniyeti adına firmamızda rahatsızlık veren kısımların yumuşatılıp mağazada da kalıpta esnetme işleminin uygulanabileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Hotiç Ayakkabı A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön