20 Aralık 2018
#11330064

Hotiç Ayakkabı Cüzdanda Açılmalar Oldu!

Mayıs ayında Hotiç mağazasından aldığım cüzdanın iki aylık kullanımın sonunda kartlık kısımları açıldı. Eylül ayında incelemeye gittim tam 30 iş günü sonunda iade edilen cüzdanın notlarında tamir edildiği yazmaktaydı. Mağaza müdürü ile cüzdana baktığımızda tamir bile edilmeden geldiğini gördük. Tekrar incelemeye gitti cüzdanda üretim hatası görülmedi. Üçüncü kez mağaza müdürü tekrar gönderdi yine üretim hatası görülmeden cüzdan geri geldi.


Müşteri hizmetlerinide aradım soruna çözüm bulmadılar. Cüzdanım çöp çünkü kullanmak mümkün değil kart kısımlarına dikiş yerine yapıştırma yapıldığı için komple açık. Bugüne kadar memnun kaldığım tercih ettiğim marka ürün sorununu çözmemektedir. Aldığınız ürünleri iyi inceleyin çünkü yaşadığınız bu gibi sorunlarınıza çözüm bulamamaktasınız.

Beyza Beyza 375 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi20 Aralık 2018

    Değerli Müşterimiz, Geri bildirimleriniz firmamız tarafından hassasiyetle incelenmektedir. Bu çerçevede siz değerli müşterilerimizin şikayetleri bizim için büyük önem taşımaktadır. Başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. Hotiç

Ziyaretçi Yorumları