20 Mart
#11738265

Hotiç Ayakkabı Çanta Sapı Krizi!

Konya-Kent Plaza Hotiç Mağazasından özellikle sap kısmının orijinalliğini çok beğenerek aldığım siyah çantamın sapı 8 ay sonra koptu. Kent Plaza Şubesi kapandığı için Konya-Kule Hotiç Mağazasına bıraktığım Çantamın orijinal sapının yuvarlak ve farklı bir dikiş tekniği vardı ve orijinali bozulmadan yapılması için kendi fabrikalarına göndermiştim. (tbı 928 1396-Sipariş Takip Kodu) Ancak aynısını yapamıyoruz diyerek pazar çantası diker gibi düz bir sap monte edip göndermişler. Kabul etmediğimi ve bu düz çantayı sadece sapını beğendiğim için aldığımı ve bu şekilde kullanamayacağımı ve bu haliyle çantanın 500 TL verdiğim çantadan eser kalmadığını söyledim. Aylardır haber bekliyorum.


Ancak hala bir sonuç alamadım. Az önce konuştuğum müşteri hizmetlerindeki bayan ise yeni sezon ürünlerinde (!) kullandıkları sapı monte ettiklerini ve başka bir çözüm getiremeyeceklerini iddia etti. Madem öyle sapın eski yuvarlak kopan halinin bana teslim edilmesini ve benim herhangi bir lostrada dikim yaptırarak kullanmayı deneyeceğimi ve bu hale getirdikleri çantadan çok daha iyi görüneceğimi beyan ettim. Maalesef onu da yapamayacaklarını iletti. Şimdi de Konya Kule Mağazası kapanmak üzereymiş ve gelip çantanın o halini almam gerektiğini ilettiler. Çantanın hızlı bir şekilde başka bir ürünle değişimini talep ediyorum. Başka markaların çantalarında yaşamadığım bu tuhaf tamir sorunu Hotiç gibi kurumsal bir kuruma yakışmamaktadır. En kısa zamanda hatalarını telafi etmelerini bekliyorum.

Hale Hale 273 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi20 Mart

    Değerli Müşterimiz, Geri bildirimleriniz firmamız tarafından hassasiyetle incelenmektedir. Bu çerçevede siz değerli müşterilerimizin şikayetleri bizim için büyük önem taşımaktadır. Başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. Hotiç

Ziyaretçi Yorumları