02 Nisan 2013 #1718654

Hotiç Ayakkabı Bot Su Aldı!

Hotiç ten 1-1, 5 ay önce bir bot aldım. Adı üzerinde Bot, ama demek ki botu yazın giymek gerekiyormuş. Botu aldığımızda sormamıza ve evet garantili denmesine rağmen, daha 2. giyilmesinde içine su aldı ki öyle nem değil tamamen aldı. götürüp firmaya şikayeti bildirdiğimde "Tamamen deri olduğu için derinin gözeneklerinden ve dikişlerden su alabilir bu garantiye girmez" dendi ve firmaya teste yollandı.


15 gün sonra gelen mesaj üzerine mağazaya uğradığımda aynı cevabı aldım. Başka firmalardan da ayakkabı alıyoruz ve %100 deri olmasına rağmen ne su alma nede başka bir sorun. Kaldı ki kışlık bot; yağmurda giyilmeyecek ise ne zaman giyilecek. Haklarımı yasal yollarla da arayacağımı beyan ederim.

Ahmet 69 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet06 Kasım 2013

    Üzülmeyin, bir daha hotiç ten bir tl lik bile bir şey almayız olur biter. Geçen haftasonu bir alışveriş merkezinde ayakkabı almaya giden iki arkadaşa durumu anlatıp, hotiç dışında bir firmadan ayakkabı almalarını sağladığımı "ÜZÜLEREK" belirtmek isterim.

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın yetkili, Şikayet konusu olan ürün üzerinde imalata bağlı hata ve ayıp olmadığını, ürün iadesi ve değişimi ile ilgili işlem yapılamadığını üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Hotiç Ayakkabı A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön