04 Ekim 2018
#10985673

Hotiç Ayakkabı Bir Ay İçinde Tabanı Ayakkabıdan Çıktı

Hotiç'ten bir ay önce ayakkabı aldım. Bir ay içinde tabanı ayakkabıdan çıktı. Garanti kapsamında bir yıllık garantisi var ürün tamir olmadan olumsuz karşılanmıştır mesajı ile hiçbir işlem görmeden geri geldi. Bu mudur garanti kapsamı satılan ayakkabının tabanı çıkıyor ve müşteri mi haksız konumda? Aldığım ürünün ücret iadesi, değişim veya tamiri yapılmazsa tüketici hakkımı savunmak için her türlü yere müracaat edeceğimden kuşkunuz olmasın!

Merve Merve 463 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Merve07 Mart

  Hiçbir şekilde yardımcı olmayan Beyoğlu Galatasaray şubesidir. Kullanıcı hatası olamayacak derecede sökülen ayakkabımı garantisi olmasına rağmen hiçbir şekilde değiştirmemiş ve ilgilenmemiştir.

 • Merve17 Ekim 2018

  Bir çok kez itiraz etmeme rağmen ayakkabının tabandan ayrılmasının kullanıcı hatası olduğu ve tamir edemeyecekleri için hiçbir şey yapılmadan sözde garanti kapsamındaki ürün hakkında hiçbir şey yapılmadı. Kimseye önermiyorum. Tüketici Mahkemesi diye de bir şey olduğunu unutmayın.

 • Merve08 Ekim 2018

  Merhaba, Bir ay sizin incelemenizi bekledim bir bir ayda yeniden incelemenizi beklersem kışın zaten o ayakkabıyı giyemiyor olacağım. Bugün içerisinde tarafıma konu ile ilgili acil dönüş yapar mısınız?

 • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi04 Ekim 2018

  Değerli Müşterimiz, Geri bildirimleriniz firmamız tarafından hassasiyetle incelenmektedir. . Bu çerçevede siz değerli müşterilerimizin şikayetleri bizim için büyük önem taşımaktadır. . Başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. Hotiç

Ziyaretçi Yorumları