08 Temmuz 2014

Hotiç Ayakkabı Ayakkabı Tabanı Ve Topuğu Eridi!

06/08/2013 tarihinde aldığım ayakkabını tabanı ve topuğu eridi, ayakkabı delindi. Kaliteli ayakkabı üretimine son verdiler herhalde! Ayakkabının yeni ile değiştirilmesini talep ettim bugün mağzaya gidip iade ettim incelemeye gönderilecek denildi göz görüyor ayakkabının içliği dahil baktığında karşındakini görebiliyorsun umarım konu ile ilgili acil dönüş yaparsınız!

Oznur 2.373 Okunma

Cevaplar

  • Oznur14 Temmuz 2014

    Merter meydan AVM ürünü götürdüm ve personelize teslim.Gerekli dönüşler yapıldıktan sonra tüketici hakem heyetine konu ile ilgili şlikayatimi dile geretireceğim belirtmek isterim.Daha 1 yıl bile olmayan ayakkabının ne durumda olduğunu nasıl fason mal üretip (ucuza mal edip) fahiş fiyatla sattığınız ürünlerin nasıl dayanıksız oldupğunu,insanlara biz bir markayız havası verip hiçte kaliteli olmayan ürünler üretmediğinizi ve giderek ürünleriniz ve markanızın nasıl düştüğünü umarım bir gün farkedersiniz.Çevremdeki herkese ürünlerinizin kalitesinden ve uygulamalarınızdan bahsedeceğim.Müşteri sadakatı/memnuniyeti ankete yapsanız acaba kacıncı sırada olursunuz çok merak ediyorum.

  • Oznur14 Temmuz 2014

    bir daha kesinlikle alışveriş yapmıcam

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi08 Temmuz 2014

    Sayın Yetkili, Şikayete konusu olan ürün prosedürler gereği ürün incelmesi yapılmadan direk şube tarafından iadesi,değişimi mümkün olmadığını,ürün incelemesi yapıldıktan sonra şube tarafından bilgi paylaşımı yapılabileceğini belirtmek isteriz. Bilgilerinize sunar,esenlikler dileriz. Hotiç

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön