13 Mayıs 2013 #1795930

Hotiç Ayakkabı Ayakkabı Değişimi!

Hotiç' ten düz bir ayakkabı aldım fakat ayaklarımı vurdu ve bir kere giymemle geri götürdüm. Mağaza görevlileri firmaya gönderdi fakat firma herhangi bir değişimi uygun görmedi ve bana ayakkabıları iade etti. Ben giyemeyeceğim ayakkabıyı ne yapacağım??


İki defadır böyle bir sorunla karşılaşıyorum. Özellikle ayaklarım rahat etsin diye sizden iyi bir marka olduğunuzu düşündüğüm için ayakkabı alıyorum ve rahatsız oluyorum. çevremdeki herkese anlatıcağım ve güvenilmez bir firma olduğunuzu söyleyip ayakkabılarınızın hiç de rahat olmadığını kalitesiz olduğunu ifade edeceğim.

Berrak 112 Okunma

Cevaplar

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Hotiç dostu olarak gördüğümüz tüm müşterilerimizin, şikayetleri firmamızın uzun yıllardır yürüttüğü en kaliteli ürün en kaliteli hizmet anlayışını sürdürebilmesi için bizlere yol gösterici olmaktadır. Şikayet konusu olan her ürün firmamızın üretim birimleri tarafından incelenmektedir. tüm ürünlerimizde kalite standartları çerçevesinde üretim yapılmaktadır. Şikayete konu olan ürün üzerinde imalata bağlı hata ve ayıp olmadığını müşteri memnuniyeti adına gerekli yumuşatma işlemlerin yapıldığını, ürünün tekrardan incelenmesi talep edilmesi durumunda merkez üretim birimlerimize ürünün gelebileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Hotiç Ayakkabı A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön