26 Mayıs 2014

Hotiç Ayakkabı Ayağımı Parçalayan Ayakkabıyı İade Almıyor!

Cevahir Hotiç mağazasından, bir spor ayakkabı aldım. Ayakkabıyı denediğimde ayağıma vurduğunu hissetmedim. Satış temsilcisi ben karar vermemişken, hiç düşünmeyin bir problem olursa yardımcı oluruz diyerek ayakkabıları kasaya götürdü. Ertesi gün ayakkabıyı giyindim, parmaklarımın üstüne baskı yaptığı için üstünde, sağ ve sol kenarlarında yaralar, soyulmalar meydana geldi.


2 gün sonra mağazaya giderek ayakkabıları geri vermek istediğimi, giyinmemin imkansız olduğunu ilettim. Ayağımdaki yaraları gösterdim. İnceleme için merkeze gönderdiler ancak ayakkabılar aynen geri geldi. Satış temsilcileri inanılmaz kaba ve alaycı bir ifade takındılar, hiç yardımcı olmadılar. Bir daha Hotiç mi? Kesinlikle hayır!

Esra 514 Okunma

Cevaplar

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi26 Mayıs 2014

    Sayın Yetkili, Kullanma kılavuz bilgilerinde bahsedilen tavsiyelerde satış sonrasında tercih edilen ürünün ayak anatomisine uyum sağlayıp sağlanmadığının evde kontrol edilmesi ve denenmesi ürün üzerinde sizi rahatsız eden bir durum olduğunda ürünü kullanmadan 30 gün içerisinde geri getirdiğinizde müşteri memnuniyeti adına değişim işleminin prosedürler içerisinde yapıldığını belirtmek isteriz. Fabrikamızda standart ölçülerde kalıp ve üretim yapıldığını tercih edilen model ayak anatomisine uyum sağlamadığında rahatsızlık oluşturabileceğini ürününüz kalıp ölçüme girdiğini numarasında ve kalıbında ölçüm ve imalat hatası tespit edilmediğini ürün üzerinde imalat hatası tespit edilmediğinde kullanılmış ürünlerde değişim ve iade işlemlerin uygulanmadığını firmamızda sayasının dövüştürüldüğünü yeterli gelmediğinde de mağazada kalıpta esnetme ve rahatsızlık veren kısımların yumuşatma işleminin de tekrardan uygulanabileceğini belirtmek isteriz. Standart kalıp özellikte olan modellerde imalata bağlı ayıp ve kusur tespit edilmediğinde ürün iadesi,değişim işlemleri uygulanmadığını belirtmek isteriz. Hotiç

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön