19 Aralık 2017
#9917782

Hotiç Ayakkabı Aşırı Derecede Boya Veriyor

Trendyol Hotiç Butiğinden 14.11.2017 tarihinde bot satın aldım. Ürün aşırı derecede boya verdiği için Trendyol mağazacılığına incelenmesi için 30.11.2017 tarihinde iade ettim. Ürün 19.12.2017 tarihinde Hotiç tarafında yazılmış bir mektup ile ürünün iade veya değişim yapamadıklarını beyan etmişler.


Bu kadar kısa süre içerisinde deforme olmuş veya üretim hatası veya ürünün deri kalitesizliğini göz ardı ederek koca firma diye adlandırdığımız marka böyle bir sorunu kendi açısından çözümleyip kusurun olmadığını dile getirerek müşterisini mağdur bırakması ilginç.

Buse Buse 1.051 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Buse'nin Teşekkür Mesajı23 Ocak 2018

  Teşekkür ederim Hotiç

 • Buse28 Aralık 2017

  Merhaba, tarafınızdan aradıktan sonra tekrar sizlere dönüş sağladım. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşınız tekrar dönüş olacağını söyledi. Fakat 19 Aralık'tan beri tarafıma bir dönüş sağlanmamıştır. Şikayetimi tekrar belirterek sizin çok normal olarak değerlendirdiğiniz hatta kusur bulamadığınız botların kusuru sizlere görsel olarak iletiyorum. Umarım kusuru çok açık bir şekilde belirtmiş olurum, saygılarımla.

 • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi19 Aralık 2017

  Değerli Müşterimiz, Talebiniz ile ilgili tarafınıza geri dönüş sağlanmış ancak ulaşılamamıştır. Talebiniz ile ilgili Hotiç Müşteri Hizmetleri ile görüşmeniz taktirde memnuniyet ile yardımcı olacağımızı bildiririz. Saygılarımızla. Hotiç

 • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi19 Aralık 2017

  Değerli Müşterimiz, Geri bildirimleriniz firmamız tarafından hassasiyetle incelenmektedir. . Bu çerçevede siz değerli müşterilerimizin şikayetleri bizim için büyük önem taşımaktadır. . Başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. Hotiç

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler