21 Kasım 2018
#11178091

Hotiç Ayakkabı Art Arda 2. Kez!

Daha önce Hotiç'den aldığım ayakkabı parçalanmıştı. Değişim dediler. Üzerine gittim ek ücret ödeyip yeni başka bir ayakkabı aldım. İlk giymemde topuğuma ayakkabının içinden çıkan çivi battı. Göndereli 3 hafta oldu, ses seda yok. Bu sefer iade istedim. Lütfen işlemlerinizi hızlandırın.

Şener Şener 431 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Şener28 Kasım 2018

    28.11.2018 de (az önce) Hotiç müşteri hizmetleri ile görüştüm. 2 Kasımda bana mng ile kargolandığını söyledikleri ürün şu gün oldu ortada yok, üstüne üstlük kendilerinin kargoladığını kargo firması ile benim görüşüp nerede olduğunu bulmamı istiyorlar. Bugünden itibaren yasal süreci başlatıyorum.

  • Şener27 Kasım 2018

    26.11.2018 de müşteri temsilcisi ile görüşmemde ayakkabı ile ilgili durumu inceleyip beni tekrar gün içinde arayacağını söylemesine rağmen aramamıştır. Ben iade talebimi iletmeme rağmen Hotiç Diyarbakır Ceylan Karavil avm de ayakkabıyı tamir edip geri kargoladığını belirtmiş lakin 3 hafta geçmesine rağmen ayakkabı hala Diyarbakır'dan Adıyaman'a ulaşmamıştır. Ne defolu ayakkabınızı istiyorum ne de tekrar sizden alışveriş yapmak. Mayıs dan beri aynı safsata ile Hotiç'e kandım. Bir an evvel iademi yapmanızı aksi halde yasal prosedürleri başlatacağımı belirtirim.

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi21 Kasım 2018

    Değerli Müşterimiz, Geri bildirimleriniz firmamız tarafından hassasiyetle incelenmektedir. Bu çerçevede siz değerli müşterilerimizin şikayetleri bizim için büyük önem taşımaktadır. Başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. Hotiç

Ziyaretçi Yorumları