06 Eylül 2013 #1997652

Hotiç Ayakkabı Aldığım Çantada Siyahlaşma!

Aldığım bayan krem renk çanta birkaç kullanımda kola takma esnasında temas eden yerlerinde siyahlaştı ve kullanım hatası olduğu söylendi. Öğretmen olduğum için küçük tükenmez kalem lekesi olmuştu. Onu bahane ettiler. Tekrar itiraz ettim. Şikayetimin tükenmez kalem lekesi olmadığını kola takma esnasında oluşan renk koyulaşması olduğunu kirli göründüğünü tekrar bildirdim.


Ancak tekrar aynı cevapla döndüler. Çanta kola takılır bir zamanlar iyi, güvenilir bir firma olduğunu düşündüğüm ve fiyatları diğer firmalara göre pahalı olan Hotiç Ayakkabı'dan aldığım çantayı kolumda değilde nerede taşımam gerekirdi. Müşteri memnuniyetinin çok düşük olduğunu ve ürünlerinin arkasında durmadıklarını gördüm.

Kadir 54 Okunma

Cevaplar

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi07 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Kullanma Kılavuzunda’da belirttiğimiz gibi; Bu kullanım kılavuzunda belirtilen uyarı ve tavsiyelere uyulmaması sonucunda ürünlerde meydana gelecek problemler, 4077 Sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanun’un 4/1 maddesi uyarınca ayıp niteliğinde olmadığından, bu sebeplerle yapılan ürün iade talepleri kabul edilmeyecektir. Ürünlerimiz doğal malzemeden üretilmektedir.Doğal deriden üretilen ürünlerde koruyucu kimyasal katkı maddeleri içermediğinden bu tarz naturel doğal derilerin dikkatli kullanılması ve renk önleyici bakım ürünü ile muhafaza edilmesi gerekmektedir.Ürününüz doğal l naturel deri özelliği olduğundan kullanıma bağlı dış etkenlere leke alıcı,renk acıcı maddelere temas etmesi sonucunda oluşan lekelerden dolayı firmamızın sorumlu olmadığını ürün iadesi,değişimi ile ilgili işlem yapılamayacağını üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Hotiç Ayakkabı A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön