25 Kasım 2013

Hotiç Ayakkabı Aldığı Ürünün Ödemesini Yapmıyor!

25 Ağustos'ta Afyon mağazasından bir ayakkabı beğendim. Numarası ellerinde yoktu ve Konya'da yaşadığım için "siz ödemeyi yapın, Konya mağazamızdan teslim alın" dediler,kabul ettim.Ürün mağazaya geldi, gidip denedim ve ayağıma olmadı. O ürünü iade ettim ve Konya Kentplaza mağazasından yeni bir ürün beğendim.


Bu ürününde ödemesini yapın,önceki ödeme hesabınıza birkaç gün içinde yatacak dediler. Neredeyse 4 ay oldu hala geri ödeme yok! Mağazaya her gitmemde "yarın size döneceğiz, 1-2 gün içinde hesabınıza yatacak, merkeze tekrar mail attık" gibi oyalamalarla hala bekletiyorlar. Bırakın geri ödemeyi bir kere bile arayan olmadı!

Ali 264 Okunma

Cevaplar

 • Ali29 Kasım 2013

  ben bu süreç içinde bankamı aradım ve bir kaç kez sordum. Tarafınızdan gerçekleştirilen yada başvurulan hiçbir işlem olmadığını söylediler. Kim haklı kim haksız bilemiyorum artık. Umarım diğer müşterilerinize daha hassas olursunuz. Teşekkürler.

 • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi28 Kasım 2013

  Sayın yetkili, Ödeme iptalleri ödeme tiplerine göre yapılmaktadır.Ödem iptali talimat yoluyla yapılmış olduğunda gecikme sebebi tamamen karta bağlı olan ilgili bankanın şubesinin işlemi geciktirmesinden kaynaklanmış olduğundan dolayı işlem gecikmesi tamamen bankayla ilgili olduğunu Hotiç firmasıyla bir alakası olmadığını şikayet siteye yayınlanmadan öncede şikayetin içeriğini ile ilgili bankanın genel merkeziyle görüşülüp işlem yapılması ile ilgili yetkililer devreye gitmiştir.Talimatla ilgili bilgilerin tarihleriyle birlikte kanıt olarak şirketimizde mevcuttur.Şikayet.com'a şikayet yazılmasından sonra sorun çözümlenmemiştir. Bilgilerinize Hotiç

 • Ali'nin Teşekkür Mesajı28 Kasım 2013

  4 ay sonunda param dün yatmış. Teşekkür ederim, ama size değil, sikayetvar.com'a. Neden güzellikle, insanlıkla değilde bu tarz yollarla iş yaptığınızı anlamış değilim. Umarım nasıl hakkını arayacağını bilmeyen vatandaşlar bu gibi olaylarla karşılaşmazlar.

 • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi25 Kasım 2013

  Sayın Yetkili, Şikayetin içeriği ile ilgili en kısa sürede araştırma yapılıp konuyla ilgili bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hotiç

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön