29 Mayıs 2015

Hotiç Ayakkabı 3 Ayda Önü Açılan Ayakkabının Değişimi Yapılmadı

Hotiç'in İzmir Balçova Novada şubesinden 180 TL'ye almış olduğum ayakkabının 3 ayda önü açıldı ve değişim talebinde bulundum. 1 hafta sonra geri dönüş yaptıklarında kullanıcı hatası olduğunu bakım yapmadığımı söylediler. Benim bakım yapmadığımı neye göre değerlendirdiler de bu sonuca vardılar? Ben bu ayakkabı ile halı sahada top oynamadım.


Normal kullanımda bu ayakkabının önü açıldı! Daha önce kullandığım Hotiç Ayakkabı'nın da 5 ayda tabanı erimişti fakat iade ile uğraşmak istememiştim. Şuan 3.kez Hotiç Ayakkabı kullanıyorum ve değişim talebim olumlu sonuçlanmazsa bir daha asla Hotiç almayacağım ve görüşümü soranlara da aynı şekilde yaşadıklarımı belirteceğim. Müşteri memnuniyeti bu olmamalı!

Erkut 407 Okunma

Cevaplar

  • Erkut'un Teşekkür Mesajı01 Haziran 2015

    Ayakkabımın iadesi alındı yerine başka bir ayakkabı alabileceğim söylendi müşteri memnuniyetini olması gerektiği şekilde uyguladılar ve hotiç kullanmaya devam edeceğim teşekkür ediyorum.

  • Erkut29 Mayıs 2015

    Az önce satın aldığım şubeden aradılar ürünü iade olarak geri almışlar yerine başka bir ürün alabilirmişim buradaki çoğu şikayette bu tarz bir geri bildirim yapılmadığını gördüm. Genelde firma tarafından verilen cevaplarda değişim veya iade yapılamayacağı belirtilmiş ama benim sorunuma olumlu geri dönüş yaptılar. Bunu beklemiyordum doğrusu. Kendilerine teşekkür ediyorum ve malınızın arkasında durduğunuz için Hotiç kullanmaya devam edeceğim:)

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi29 Mayıs 2015

    Şikayet konusuyla ilgili araştırma yapılıp en kısa sürede bilgi paylaşımı yapılacaktır. Hotiç

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön