30 Kasım 2018
#11225810

Hotiç Ayakkabı 1 Haftada Topuğu Çıkan Ayakkabı!

Hotiç'ten aldığım botu sadece 3 kez giyebildim. Topuğunun altı çıktı. Parlak metal kısımları çizildi. Kopça boyları da eşit değilmiş. Bunun üzerine aldığım günden 1 hafta sonra mağazaya geri götürdüm. İncelemeye aldılar. Yaklaşık 1 ay sonra inceleme sonucu geldi. Sebep belirtmeksizin tamir öneriyorlar. Seçimlik haklarımdan bedel İADESİ'ni kullanmak istediğimi üstüne basa basa söyledim. Çağrı merkezi elemanı beni geçiştirdi "Nihai kararımız bu yöndedir, görüşebileceğiniz yetkili yer burası teşekkür ediyoruz" diyerek telefonu kapattı. Hiçbir bilgilendirme yapılmıyor. Mağazadan gidin evrakları alın diyorlar, siz mail atın diyorum onu da yapmıyorlar. Ben hayatımda böyle kötü bir çağrı merkezi de görmedim. 3. Günde ancak telefonu açtılar. 3 gün giydiğim 1 hafta içinde iade ettiğim ürün söz konusu. Satarken 1 yıl garanti diyorlar ama 1 hafta garanti bile yok.

Berra Berra 443 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Berra'nın Teşekkür Mesajı04 Aralık 2018

  Akşam üzeri arayıp bedel iadesini kabul ettiklerini bildirmişlerdi. Az önce ürünü iade edip ödediğim bedeli geri aldım. Teşekkür ederim şikayetimi dikkate aldığınız için.

 • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi04 Aralık 2018

  Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz ile ilgili tekrar yapılan kontroller ve değerlendirme sonucunda, talebinizin olumlu olarak değerlendirildiğini, ürün değişiminizin ilgili mağazamızdan yapılabileceğini bildirmek isteriz. Konu hakkında mağazamıza bilgilendirme sağlanmıştır, işlemlerinizi sağlamak üzere mağazamıza gittiğinizde tarafınıza yardımcı olunacaktır. Bu süreçte göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hotiç Müşteri Hizmetleri

 • Berra04 Aralık 2018

  Ürün fotoğraflarını yüklüyorum. Fatura tarihim 27.10.2018, ürünü incelemeye teslim ettiğim tarih 04.11.2018, firmanın tadilat kararını verdiği tarih ise 27.11.2018. 360 TL ödeme yapıp 1 hafta giydiğim bot için 1 aydır uğraşıyorum. Yazıklar olsun Hotiç. Arkasında duramadığınız, 1 haftada giyilemez hale gelen ürünler satıyorsunuz.

 • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi30 Kasım 2018

  Değerli Müşterimiz, Geri bildirimleriniz firmamız tarafından hassasiyetle incelenmektedir. Bu çerçevede siz değerli müşterilerimizin şikayetleri bizim için büyük önem taşımaktadır. Başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. Saygılarımızla. Hotiç

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler