Hotiç Ayakkabı Yanlış Bilgilendirme.

Hasan E. |

06/12 tarihinde Mall Of İstanbul Hotiç mağazasına bot almak için gittim. Beğendiğim botun normalde giydiğim 42 numarası büyük gibi geldi. 41 numarasını denedim. Ayağımı sıktı. Fakat satıcı ısrarla açılacağını, hatta kalın çorapla giyeceğimi söyleyince dahi sorun olmayacağını söyleyince ürünü satın aldım. Salı günü ürünü giydim. Fakat canımı inanılmaz acıttı. Toplam ayağımda 3-4 saat kalmasına rağmen sol topuğumu yara yaptı. Sağ baş parmağıma da kan oturdu. 13/12 tarihinde ürünü mağazaya götürdüm. Merkeze yollamaları gerektiğini söylediler. Merkez ve mağaza ile defalarca konuşmama rağmen numara değişim talebim ürünü kullandığım gerekçesiyle ret edildi. Ben satıcıya güvenip ürünü satın almıştım.

Etiketler :

Bayi Kusurlu-Defolu Ürün Satışı Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan E.
  07 Ocak
  13:05

  Bu söylediklerinizi en başta elemanınız söylemiş olsa haklı olabilirsiniz. Fakat böyle bir uyarı yapılmadı. Müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiğiniz de yaklaşımınızdan anlaşılıyor.

 • 04 Ocak
  15:50

  Ürünlerimiz standart kalıplarla üretim yapıldığını,tercih edilen model ayak yapısına uyum sağlamadığından rahatsızlık oluşabileceğini,üretim hatası tespit edilmeyen kullanılmış ürünlerde iade,değişim işlemleri uygulanmadığını bilmenizi isteriz.

  Hotiç