03 Nisan 2013

Hotiç Ayakkabı Ürünü Teslim Edemiyorsunuz!

29.03.2013 tarihinde 1000000010435 sipariş numarasıyla aldığım ürün. 02.04.2013 tarihinde N.K. adında birine iznim ve onayım olmadan teslim edilmiştir. Hotiç olarak bana kargo seçme şansı vermediğiniz için anlaşmalı olduğunuz kargonun (UPS KARGO) sorumsuzluğundan siz de sorumlusunuz. Paramın iadesini istediğimde ürünün size ulaşması gerekli denilmektedir.

Ancak ürünün bana ulaşmamasının sebebi kargo şirketinin teslimat yaparken kimlik sorgulaması yapmamasından kaynaklanmaktadır. Anlaşmalı olmanız sebebiyle kullanmak zorunda kaldığım kargo şirketi yüzünden ürünü teslim edemiyorsunuz ve müşteri temsilcisi de kargonun sorunu diyerek topu üzerinden atıyor. Parayı alıyorsunuz karşılığı ?

Oğuz 210 Okunma

Cevaplar

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın yetkili, Şikayet konusu ile ilgili ilgili birimlerimize paylaşım yapıldığını UPS kargoya gerekli uyarı ve ikazların yapıldığını belirtmek isteriz. Ürün teslimatından dolayı yaşanan üzücü durumdan dolayı Hotiç firması olarak sizlerin aracılığıyla özür dilediğimizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Hotiç Ayakkabı A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön