17 Ağustos 2016

Hotiç Ayakkabı Ürün İadesi Yapmamak İçin Zorluk Çıkartıyorlar...

07 Mayıs 2016 tarihinde Cevahir AVM Hotiç mağazasından deri sırt çantası satın aldık. Kredi kartı ile alışveriş yaptıktan sonra dış vermediler kredi kartı çıktısının fatura yerine geçtiğini söylediler. 2 ay içerisinde çanta deforme oldu ve çantada kopmalar oldu. İade için 3 hafta önce Cevahir AVM Hotiç'e verdik kesinlikle iade olmasını istedik. Sonuç olarak inceleme sonrası iade mesajı tarafımıza geldi.

Mağazaya İade için gittiğimizde mağaza yetkilisi olduğunu söyleyen kişi İade için fatura istedi. Alışveriş esnasında e-fatura çıktısını A4 kağıda basarak verdiklerini iddia etti. Konuşmasının başında sizi yokuşa sürmüyorum demesinden anlamamız gerekirdi. Tutturdu e-fatura çıktısını istiyorum diye. Ne yapacaksınız çıktıyı dediğimde maliye isteyebilir cevabını verdi. Ben bu e-fatura zaten maliye üzerinden kesiliyor dememe rağmen Nuh dedi, peygamber demedi.

Volkan 223 Okunma

Cevaplar

  • Volkan18 Ağustos 2016

    Cevahir AVM hotiç mağazasından aldığımız deri dört çantasını iade edip paramızı almak için yaptığımız mücadele devam etmektedir. Hotiç mağazasındaki diretmeyi geçemediğimiz için müşteri hizmetlerine 15.08.2016 tarığinde başvurduk hem telefon hem de mail yoluyla. Dönüş yapılmayınca tekrar aradık ilgili kişiye bir kez daha yaşadığımız sıkıntıyı anlattıktan sonra bize hiçbir evrak vermeden iade alabileceğimiz söylendi. 16.08.2016 rltarihunde Cevahir AVM ye tekrar gittik yetkili gelen mailde ürün kullanılmamışsa iade edin yazdığını söyleyerek paramızı iade etmedi. Yarın ilk işimiz tüketici hakem heyetine gitmek ve bir daha asla hotiç e uğramamak olacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön