28 Ağustos 2013

Hotiç Ayakkabı Terliğim 1 Günde Yırtıldı!

02. 08. 2013 tarihinde Hotiç Ayakkabı Marmara Park mağazasından 083555 numaralı fatura ile bir adet erkek terliği (deri) aldım. Ve ertesi gün boyunca giydim. Akşam eve döndüğümde terliğin ikisinde de başparmak kısmında deforme, yani derisinin kalktığını gördüm ve akıbetinde giymeyerek ,13. 08. 2013 tarihinde değiştirme talebi ile aldığım mağazaya götürdüm.

Talebime karşılık yaklaşık 10-15 gün içinde değişim yapamayız diye ret verdiler. Aldığım tarih belli, giydiğim tarih belli. Ne değişim talebimi nede iade talebimi kabul etmediler. Tüketici Haklarına aykırı olduğu halde, sırf itiraz zamanını geçirmek istercesine davranmaları koskoca Hotiç Ayakkabı'ya yakışmadı.

Mustafa 70 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 30 Ağustos 2013

    Sayın HOTİÇ, Anlaşılan o ki ayıp hem ürününüz de hemde kurumunuzun anlayışında... Fatura tarihi ile iade tarihi arasında sadece 5 gün geçmiş ve bu 5 gün içinde de terliğinizi sadece ve sadece 1 gün kullandım.. Sizi ve bu davranışınızı esefle ve şiddetle kınıyorum.. Ama biliniz ki yaşadıkça bu durumu herkesle paylaşacağım.. Varsın olsun 60 TL kaybetmiş olayım. Hukuki,ilahi veya vicdani hangi adalet olursa olsun inşallah bu yaptığınız yanınıza kalmaz.

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, Şikayete konu olan üründe imalata bağlı hata ve ayıp olmadığını ürün üzerinde imalata bağlı hata olmadığından dolayı iade işleminin yapılamayacağını üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla Hotiç Ayakkabı A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön