Hotiç Ayakkabı Tamire Gidip 45 Gündür Gelmeyen Ayakkabı.

Pinar K. |

Merter Real şubesi Hotiç mağazasından ayakkabı aldım ve 3 giymeden sonra tabanı ayrıldı. Mağazaya götürüp tamire verdim ve 45 gündür ayakkabı ortada yok. Mağaza müdürünün ilgisizliği ve rahatlığı inanılmaz 10 kere gitmemize rağmen bir türlü dönüş olmadı alaka ilgi yok ayakkabı ortada yok.

İade hakkım olmasına rağmen ürünün nerede olduğunu bile bilmiyorlar. 45 gündür tamirden dönmedi ve telefonla aranılıp bilgi verilmiyor mağazaya gidip de bilgi vermiyorlar. Böyle bir şey yok iademi istiyorum bir daha asla bu firmadan ayakkabı almayacağım ve arkadaşlarımı da ikaz edeceğim. Ayakkabı ortada yok mağaza kendinden bir haber.

Etiketler :

Firma Tamir - Tadilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mart
  10:28

  Sayın Yetkili,

  Şikayet konusuyla ilgili araştırma yapılıp en kısa sürede şube aracılığıyla dönüş yapılacağını belirtmek isteriz.

  Hotiç

 • Pinar K.
  03 Mart
  09:53

  Merter Real şubesi Hotiç mağazasından ayakkabı aldım ve 3 giymeden sonra tabanı ayrıldı. Mağazaya götürüp tamire verdim ve 45 gündür ayakkabı ortada yok. Mağaza müdürünün ilgisizliği ve rahatlığı inanılmaz 10 kere gitmemize rağmen bir türlü dönüş olmadı alaka ilgi yok ayakkabı ortada yok. İade hakkım olmasına rağmen ürünün nerede olduğunu bile bilmiyorlar. 45 gündür tamirden dönmedi ve telefonla aranılıp bilgi verilmiyor mağazaya gidip de bilgi vermiyorlar. Böyle bir şey yök iademi istiyorum bi daha asla bu firmadan ayakkabı almayacağım ve arkadaşlarımı da ikaz edeceğim. Ayakkabı ortada yok mağaza kendinden bi haber