17 Eylül 2013

Hotiç Ayakkabı Tamir İle İlgilenmedi!

Capitol Hotiç Ayakkabı'ya aldığım iki ayakkabının tamiri için gittiğimde, kendilerini hiç yardım etmekten çok uzak buldum. Ayakkabılardan bir tanesinin arkası soyulmuştu ki bunun için hiç bir şey yapamayacaklarını söylediler (daha sonra Capitol Lostra' da yaptırabildiğim bu küçücük işlemi yapmaktan imtina ettiler maalesef).

Diğer ayakkabının da sadece fiyongu kopmuştu. Onu yapmama nedeni olarakta ayakkabının iki tekinin de getirilmiş olması gerektiğini söylediler. Böyle gereksiz teferruatla müşterilerine yardım etmekten kaçınmadan, işi yokuşa sürmeden, en azından makul bir çözüm sunup müşteriyi memnun etmeye çalışmaları Hotiç gibi bir mağazaya daha çok yakışırdı diye düşünüyorum.

Ayşe 179 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe 20 Eylül 2013

    Hotiç markasından genel olarak memnun olduğumu yalnız Capitol hotiçten bundan sonra alış veriş yapacağımı hiç zannetmediğimi ifade etmek isterim. Benim için daha az konforlu olacağı muhakkak ama Capitol Hotiç dışındaki mağazalardan alış veriş yapmaya elbette devam edeceğim.

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Şikayet konusu ile ilgili gerekli görüşmeler açıklamalar yapıldığını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Hotiç Ayakkabı A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön