13 Mayıs 2015

Hotiç Ayakkabı Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor!

İstanbul Brandium mağazasından 28.03.15'de bir ayakkabı aldım, sadece 3 haftada (bu süreçte ayakkabıyı sadece 5-6 kez, toplamda 5 saat giydim) ayakkabı deforme oldu. Ürünü merkeze gönderdim ve 90.05.15'te sonuç geldi. Resmen hayal kırıklığı yaşadım.

Müşteri memnuniyetiyle örtüşmeyecek, Hotiç Ayakkabı'dan beklenmeyecek bir cevap. Ürün doğal deri olduğu için bu şekilde yıpranma olabilirmiş. Sonuçta ben ürünü satın alırken bana bu bilgi verilmedi. Mağaza yetkilisi beni bilgilendirseydi ben de ona göre bu ürünü almaz başka bir ürün tercih ederdim.

Sonuçta benim sadece 5-6 gün giymek için sokağa atılacak 190 TL param yok. Konuyla ilgili gerekli hassasiyeti gösterip memnuniyetsizliğimi gidermelerini bekliyorum.

Umur 287 Okunma

Cevaplar

  • Umur14 Mayıs 2015

    İyi günler, ürünün basım yerleri hariç, ön üst taraflarda dahi pul pul açılmalar oldu, onlar da mı basmaya bağlı, yaptığınız ürünler bu kadar mı nazik, sadece 5-6 kez giymeye sanki yıllardır giyilmiş gibi deforme oluyor. Kusura bakmayın ama benim 5-6 kez giymeye sokağa atılacak param yok, eğer ürün bu kadar narin bir ürün ise, satış yapılırken bu bilgilendirme tarafıma yapılmalıydı, ben de tercih etmezdim. Sattığınız ürünün arkasında durun lütfen, hemen kullanıcı hatası deyip işin içinden çıkmayın, sonuçta ben bu ürünü sadece 5-6 kez ve toplamda 5 saat dahi giymedim.

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Şikayete konu olan ürün üzerinde imalata bağlı hata ve ayıp tespit edilmediğini,ayak hareket basım noktalarından ayağın formuna bağlı deformasyonlar tespit edilerek gönderim yapıldığını, 10.05.2015 de ürünün şube tarafından tekrardan merkez birimlerimize inceleme olarak gönderilmiş olduğunu yapılacak inceleme sonucunun en kısa sürede şubeye iletileceğini bilmenizi isteriz. Hotiç

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön