Hotiç Ayakkabı Satın Alınan Ayakkabı Yırtıldı, Firma Sorumluluk Kabul Etmiyor.

İbrahim Eren Y. |

14.09.2014 tarihinde Ankara 365 AVM' de bulunan mağazadan almış olduğum ürün patladı, ilgili mağaza 1 yılı geçti diye sorumluluk almıyor, ama satarken 2 yıl boyunca bakımını yaparız diyorlar. Müşteri hizmetlerini aradığımda " yönetim kabul etmiyor diye" garip bir cevap verildi. Firma internet sitesinde ‘’ Normal kullanım koşullarına uygun kullanılmasına rağmen, üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz bir hata nedeniyle, ürünle ilgili bir memnuniyetsizlik yaşamanız durumunda bizimle iletişime geçin diyorlar" ancak müşterileri bu sorun karşılaştığında yardımcı olmamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu firmanın hizmeti ürünü satıp paramızı alana kadarmış, anlamış olduk...

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim Eren Y.
  04 Ocak
  21:57

  Sattığınız ürünün arkasında durmayı 1 yılın arkasına saklanıyorsunuz, bu da bize kalitenin gösteriyor. Bir ayakkabı 1 yil boyunca her gün giyilmiyor, bu ayakkabı kış için, giyilen süre toplasaniz 3 ay bile değil. Bundan sonra yakınınizdan gecmeyecegimden ve her yerde bu olayı anlatacağım dan emin olabilirsiniz.

 • 31 Aralık
  13:16

  HOTİC olarak amacımız “en kaliteli ürün, en kaliteli hizmet” anlayışımız ile müşteri mutluluğu yaratmaktır. Daha iyiye ve daha doğruya ulaşmak sizlerin bize yol göstermesiyle mümkün olacaktır.

  Satış sonrası hizmet süremizin 1yıl olduğunu bildirir, hizmet prosedürümüz doğrultusunda 1 yılı geçen ürünlerde destek veremediğimizi bilgilerinize sunarız.


  Markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Hotiç