Hotiç Ayakkabı Metalleri Pas Yapan Ayakkabıya Kullanıcı Hatası Dedi!

Dobra A. |

Hotiç Ayakkabı Cevahir 'den bej renkli süet model yazlık bir ayakkabı aldım. Bu ayakkabı yağmurda metallerinden pas çıkarttı . Ayakkabı hoş olmayan bir görünüme kavuştu. Bende henüz ayakkabı ıslakken deterjanlı bir bez ile temizlemek istedim. Fakat bu da ise yaramayınca ayakkabıyı satın aldığım yere götürerek durumu izah ettim.

Yağmurda bu ayakkabı giyilir mi diyerek fabrikaya göndereceklerini söylediler. Bu günde 15 gün doldu bir arayıp haber almak istedim. Ürünüm gelmiş bana haber vermiyorlar . Ürünede hiçbir işlem yapılmamış . Çünkü ben ayakkabıyı temizlemişim . Ayakkabınız pas çıkartmışda silmişim ben...

Etiketler :

Toka ve Süsler Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dobra A.
  22 Temmuz
  16:38

  Tamamen vasat bir marka.

 • Dobra A.
  15 Temmuz
  11:25

  Ilk başta şunu söylemek istiyorum ben herhangi bir hizmet beklemiyorum sizden. Söylediklerinize cevaben tekrarlıyorum ürününüzün doğal malzemesiolan metal doğal bir yağmur sonucu pas çıkartdı. Kusura bakmayin yagmur yağinca kapali bir alana girip bekleyemedim.

 • 15 Temmuz
  10:23

  Sayın yetkili,

  Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
  Hotiç dostu olarak gördüğümüz tüm müşterilerimizin, şikayetleri firmamızın uzun yıllardır yürüttüğü en kaliteli ürün en kaliteli hizmet anlayışını sürdürebilmesi için bizlere yol gösterici olmaktadır.

  Şikayet konusu olan her ürün firmamızın üretim birimleri tarafından incelenmektedir.
  Kullanma Kılavuzunda’ da belirttiğimiz gibi;
  Bu kullanım kılavuzunda belirtilen uyarı ve tavsiyelere uyulmaması sonucunda ürünlerde meydana gelecek problemler, 4077 Sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanun’ un 4/1 maddesi uyarınca ayıp niteliğinde olmadığından, bu sebeplerle yapılan ürün iade talepleri kabul edilmeyecektir.

  Ürünlerimiz doğal malzemeden üretilmektedir. Doğal deriden üretilen ürünlerde koruyucu kimyasal katkı maddeleri içermediğinden bu tarz naturel doğal derilerin dikkatli kullanılması ve renk önleyici bakım ürünü ile muhafaza edilmesi gerekmektedir.

  Şikayete konu olan ürün üzerinde imalata bağlı hata ve ayıp olmadığını ürün iadesi, değişimi ile ilgili işlem yapılamayacağını üzülerek belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Hotiç Ayakkabı A.Ş