09 Mayıs 2013

Hotiç Ayakkabı Memnuniyetsizlik!

Bir ay önce aldığım ayakkabının üzerine kaza eseri soğuk kahve döküldü. içeriğinde sadece su ve kahve olan bu soğuk içecek ayakkabıda leke bıraktı. ayakkabıyı aldığım hotiç mağazası çalışanı "kahve garanti kapsamına girmiyor" dedi. bu yağmur çamur da olabilirdi dedim. bir lostraya götürmemi, orada boyayabileceklerini ama aynı rengi tutturmalarının zor olduğunu ayakkabımın pert olduğunu söylediler.

Ayakkabıyı zaten rengi için aldım. yıllarca kaliteli ayakkabı sattığını ileri süren sevgili hotiç! Önemli olan ayakkabıyı satıp parasını kazanmak değil, müşteri memnuniyeti kazanmaktır. ayrıca Türkiye' de yaşıyoruz ayakkabının başına her şey gelebilir.

Esra 89 Okunma

Cevaplar

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın yetkili, Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Hotiç dostu olarak gördüğümüz tüm müşterilerimizin, şikayetleri firmamızın uzun yıllardır yürüttüğü en kaliteli ürün en kaliteli hizmet anlayışını sürdürebilmesi için bizlere yol gösterici olmaktadır. Şikayet konusu olan ürün üzerinde oluşan lekeye orijinal teknik hizmet verilmesinin mümkün olmadığını üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Hotiç Ayakkabı A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön