Hotiç Ayakkabı Kayan Ayakkabının İadesini İstiyorum.

Büşra B. |

Mağazanızdan bir ay önce aldığım botu bir kere giydim kuru zeminde bile kayıyor. Götürdüm kaymaması için tadilat yapılmasını istediğim fakat yapılmayacağını söylediler. Bende iadesini istedim ve bana 13 gün sonra iade olmayacağına dair saçma sapan bir açıklama geliyor. Acaba kışlık olarak üretilmiş bir bot nasıl kayması doğalmış gibi bir açıklama yapılır.

Samsun Bulvar Hotiç çalışanları bana bu ürünü satarken neden uyarmadılar bu nasıl mağdur etme şeklidir. Mağazanıza uğramayan kişilerin bir yıl giyilmiş ayakkabılarını değiştiriyorsunuz ama devamlı müşterisi olmama rağmen benim ürünümü değişim yapmıyorsunuz. Bu haksız yaklaşımınız için firmanızın hiçbir mağazasından alışveriş yapmayacağım.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Bayi Personel Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Büşra B.
  21 Kasım
  15:05

  Ben bir çözüm bekliyorum fakat bana aynı açıklamanın tekrarını gönderiyorsunuz. Ben bu botları kışın yağmurlu karlı havalarda giymek için aldım nasıl giyimki o zaman bunun açıklamasını getirin bana?

 • 21 Kasım
  09:56

  Sayın Yetkili

  Ürünün modelsel özelliği lastik taban,lastik tabanlara sonradan tekrardan lastik pençe yapılmasının teknik olarak mümkün olmadığını,kullanım alanlarına göre kaygan zemine taban kısımlarının kaya oluşmasının son derece doğal olduğunu,ürün iadesi değişimi ile ilgili işlem yapılmasının mümkün olmadığını üzülerek belirtmek isteriz.

  Hotiç