Neslihan K. Teşekkür Mesajı

Ilgilendiginiz ve sorunumu çözdügnz için teşekkürlr

Hotiç Ayakkabı Kalitesiz Ürünler Satıyor.

Neslihan K. |

Adana Ziyapaşa şubesinden bir adet siteletto aldım. Ayakkabı komple boya lekesi yaptı ayaklarım ve çorabim komple boya oldu. Firma yetkililerini aradığımda verdikleri cevap taktire sayan; gerçek deri boya yaparmış. Tamam kabul yapar da bu kadar fazla yapmaması lazım. Pişman oldum Hotiç tercih ettiğim için. Bir daha asla Hotiç marka ayakkabı kullanmayacağım. Verdiğim paraya yazık oldu.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Neslihan K.
  27 Aralık
  14:43

  Ilgilendiginiz ve sorunumu çözdügnz için teşekkürlr

 • Neslihan K.
  14 Ekim
  13:07

  ben sizin potansiyel müşterinizim iki yıl önce aldığım ayakkabıyla yürüyemiyorum bile rahatlık sıfır,bu yıl siteletto aldım ve yine hayal kırıklığı ayakkabınız çok kötü renk bıraktı ayaklarım komple kırmızı oldu ayakkabılarınızda rahatlık sıfır her aldığım üründe sorun yaşadım ve benim siteletto ayakkabıya ihtiyacım varken şuan ayakkabının boya bırakmasından dolayı giyemiyorum real avm şubenize bıraktım iade ya da değişim talep ediyorum kolay gelsin....

 • 09 Ekim
  14:25

  Sayın Yetkili,

  Şikayet konusu olan ayakkabının incelenmesi için ürünün merkez imalat birimlerine gelmesi durumunda inceleme sonucuna göre en kısa sürede bilgisi paylaşımı şube aracılığıyla yapılacağını belirtmek isteriz.

  Hotiç