22 Ekim 2015

Hotiç Ayakkabı Hatayı Kabul Ediyor Ama Üzerine Yatıyor!

Yakın bir zamanda 2 çift ayakkabı aldım. Bir tanesi çok kısa sürede yırtıldı. ''Evet ürün hatasıdır '' dediler ve kabul ettiler. Eşim gider pusulasını kaybetti. Mağazaya gidip, sisteminizden bakın, kullanamadım dedim. Kaybolduysa bitti gitti dediler. Evet tam olarak '' bitti gitti" cümlesini kurdular. İade ettiğim ve yeni bir şey almadığımı görmelerine rağmen, yönetim kesinlikle vermeyiz diye bildirimde bulunmuş.

Çağrı merkezlerini aradım 2- 3 kez, dönüş olmadı. Hatta küfretmemiş olmama ya da kaba konuşmamama rağmen çağrı merkezindeki kişi yüzüme telefonu kapattı. Hotiç bu gibi durumlarda ''0 maliyetle kar'' etmek istiyor anlaşılan. Konuyla alakalı umarım birileri dönüş yapar.

Ufu 250 Okunma

Cevaplar

  • Ufu23 Ekim 2015

    Bana şunu mu söylüyorsunuz? Kayıtlarımızda olsa da kağıt parçasını kaybettiğiniz için geçmiş olsun mu diyorsunuz. Kaybolan cüzdanın içinde Guess e ait de gider pusulası vardı. Sistemden bakarak işlem yaptılar. Bir daha asla Hotiç'ten alışveriş yapmayacağımı, bir müşterinizi kaybettiğinizi - pek umrunuzda olmasa da - bilmenizi isterim.

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi23 Ekim 2015

    Şikayet konusu GP evrakın kaybolması firmamızın sorumluluğunda olmadığından işlem konusunda yardımcı olmadığımızı orjinal evrakla gelinmesi durumunda yardımcı olabileceğimizi bilgilerinize sunarız. Hotiç

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön