Hotiç Ayakkabı Hatayı Kabul Ediyor Ama Üzerine Yatıyor!

Ufu Ö. |

Yakın bir zamanda 2 çift ayakkabı aldım. Bir tanesi çok kısa sürede yırtıldı. ''Evet ürün hatasıdır '' dediler ve kabul ettiler. Eşim gider pusulasını kaybetti. Mağazaya gidip, sisteminizden bakın, kullanamadım dedim. Kaybolduysa bitti gitti dediler. Evet tam olarak '' bitti gitti" cümlesini kurdular. İade ettiğim ve yeni bir şey almadığımı görmelerine rağmen, yönetim kesinlikle vermeyiz diye bildirimde bulunmuş.

Çağrı merkezlerini aradım 2- 3 kez, dönüş olmadı. Hatta küfretmemiş olmama ya da kaba konuşmamama rağmen çağrı merkezindeki kişi yüzüme telefonu kapattı. Hotiç bu gibi durumlarda ''0 maliyetle kar'' etmek istiyor anlaşılan. Konuyla alakalı umarım birileri dönüş yapar.

Etiketler :

Bayi Kusurlu-Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ufu Ö.
  23 Ekim
  10:40

  Bana şunu mu söylüyorsunuz? Kayıtlarımızda olsa da kağıt parçasını kaybettiğiniz için geçmiş olsun mu diyorsunuz. Kaybolan cüzdanın içinde Guess e ait de gider pusulası vardı. Sistemden bakarak işlem yaptılar. Bir daha asla Hotiç'ten alışveriş yapmayacağımı, bir müşterinizi kaybettiğinizi - pek umrunuzda olmasa da - bilmenizi isterim.

 • 23 Ekim
  10:17

  Şikayet konusu GP evrakın kaybolması firmamızın sorumluluğunda olmadığından işlem konusunda yardımcı olmadığımızı orjinal evrakla gelinmesi durumunda yardımcı olabileceğimizi bilgilerinize sunarız.


  Hotiç