20 Ocak 2014

Hotiç Ayakkabı Hatalı Ürünü İade Almıyor.

Aldıktan sonra sadece 1 gün giyebildiğim (hatta o gün ayakkabının yaptığı yara yüzünden yol üzerinde başka bir mağazaya girip yeni ayakkabı almama sebep olan) düz klasik çizmeyi iade almayı kabul etmeyen Hotiç, sebep ile ilgili de hiç bir açıklama zahmetine girmemiştir. Yıllardır aynı mağazadan her kış aynı model çizmeyi almama rağmen bu defa 350 TL'mi resmen çöpe atmış bulunuyorum.

Çizmeyi kalıba koydurdum ama ayağımı bir günde yara içinde bırakan çizmeyi giyip ayak sağlığımı bozmaya niyetim yok. Bir daha asla. Hotiç tamamen bitmiştir benim için. Bir de tabi satış temsilcisinin umursamaz tavrına acil çözüm öneririm. (iletişim eğitimi verin. bir şey yapın..)

Merve 198 Okunma

Cevaplar

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, Şikayete konu ola ürün üzerinde imalata bağlı hata ve ayıp olmadığını,4077 sayılı yasal kanuna göre ayıplı tespit edilen ürünler üzerinde yapıldığını,ürün üzerinde imalata bağlı hata ev ayıp olmadığından iade,değişim işlemlerin gerçekleşmediğini,talep edilmesi durumunda rahatsızlık veren kısımların mağazamızda kalıp içerisinde ve fabrikamızda dövüştürme yumuşatma işlemlerin uygulanabileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Hotiç

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön