30 Eylül 2015

Hotiç Ayakkabı Gördüğüm En İlgisiz, Umursamaz Firma.

1.5 ay içerisinde ayağımı delik deşik eden ve dikişi atan ayakkabıyı iade talebiyle bakıma gönderdim. 20 gün beni bekletip daha sonra bana hiçbir müdahale etmeden geri gönderdiler. Neden iade olmadığını sormak için müşteri hizmetlerini aradığımda da konu bambaşka yerlere geldi. Oradaki bayan (ismini verebilirim) bana duyduğum en itici ve yüksek ses tonu ile istediğim yere başvurabileceğimi, kendilerinin bir şey yapamayacağını son derece kaba bir ifadeyle iletti. Mail adreslerine mail atıyorum mail bana geri geliyor ve bunun için de kendilerine herhangi bir şekilde ulaşamıyorum. Sitelerinden yazıyorum kimse geri dönüş dahi yapmıyor.

Cemal 198 Okunma

Cevaplar

  • Cemal 31 Ekim 2015

    Aman sorun yaşamayın bura ile ilgili!!! Defalarca kez burada yazmama, maille ulaşmaya çalışmama, müşteri hizmetlerini aramama, mağazaya uğramama rağmen kimse ne arıyor ne de soruyor. Şirket politikası tamamen sat ve geç üzerine kurulmuş, kimsenin kimseye yardım etmediği, müşteri hizmetlerinin 'nereye başvuruyorsanız başvurun' diyerek başından attığı ilgisiz bir yer.

  • Cemal 04 Ekim 2015

    Asıl anlatmak istediğim nokta sizin davranış biçiminiz ve ilgisizliğinizde ama siz bildiğiniz konuları tekrar tekrar yazıp duruyorsunuz. Ben ayakkabıyı aldım zaten geri bir sorun yok orada.

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi02 Ekim 2015

    Sayın Cemal Çırkın, Şikayete konu olan ürününüz de imalata bağı hata olmadığını,iade,değişim işlemi yapılamayacağını,ürününüz merkez birimlerimize inceleme amaçlı geldiğini,tadilat talep onay gelmesi durumunda tadilat hizmeti verildiğini,tadilat talebiniz olması durumunda mağazamızdan destek alabileceğinizi bilmenizi isteriz. Hotiç

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön