29 Temmuz 2015

Hotiç Ayakkabı Değişim...

Cevahir AVM mağazasından aldığım ayakkabı bir gün kullanım sonucu ayağımı yara yaptı. İnceleme için merkeze gönderilen ürün için 14 gün olmasına rağmen hala dönüş yapılmadı. Bir ayakkabıyı incelemek bu kadar zor mu? Defalarca çağrı merkezini aramama rağmen süreç hızlandırılmadı. Değişim talebimin bir an önce sonuçlandırılmasını rica ederim. Form No..: 001**.

Umut 266 Okunma

Cevaplar

  • Umut31 Temmuz 2015

    İade formunda 21 iş günü ibaresi olduğundan firmanız sonuna kadar bu süreyi kullanıp tüketiciyi mağdur etmeye mi çalışmaktadır? Satın aldığım ürün mağazanızdaki en pahalı ayakkabıydı. Artık en iyisi ayakları bu hale getiriyorsa diğer ürünler hakkında şikayeti okuyan insanların bir fikri oluşmuştur. Syg.

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi29 Temmuz 2015

    Sayın Umut Aydın, 16.07.2015 de şikayete bırakılan ürünün teslimatında gecikme söz konusu olmadığını,ürün bilgi formlarında tahmini ürün teslim sürelerinin 21 iş günü olduğunu şikayete konu olan ürün üzerinde imalata bağlı hata ve ayıp teşkil etmediğinde iade işlemi konusunda yardımcı olamadığımızı ürün mağazamıza gittiğinde sms bilgisi verileceğini 28.07.20215 tarihli telefon konuşmasında da sözlü olarak ta bilgi paylaşımı yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Hotiç

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön