07 Haziran 2013

Hotiç Ayakkabı Defolu Ayakkabı!

31.05.2013 tarihinde Bakırköy Marmara Forum alışveriş merkezinde bulunan Hotiç mağazasından 224 TL tutarında bir ayakkabı satın aldım. Satın alırken sol ayağımda bulunan ayakkabının kenarında defo olduğunu gördüm. Ayakkabıyı ayağıma giydiğim zaman büzülme yaşandığını gördüm.

Bunu mağaza yetkilisine gönderdim. Kendisi de bana başka bir mağazadan aynı ayakkabıyı aynı numarasını getireceğini ama kalmama ihtimaline karşı bu ayakkabıyı satın almam gerektiğini söyledi. Ben de satın aldım 3 gün sonra yeni ayakkabı geldi fakat onun durumu benim aldığımdan çok daha kötü durumdaydı hem büzülme aynı ayakta tekrar yaşanıyordu hemde topuğundaki deriler aşınmıştı. 3. ayakkabıda da aynı sorun oldu.

Pınar 167 Okunma

Cevaplar

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi07 Haziran 2013

    Sayın yetkili Şikayet konusun ile ilgili gerekli uyarılar ilgili kişilere yapılacağını belirtmek isteriz. En son şubeye gönderilen ürün hiç denenmiş reyona çıkmamış ürün olduğunu , modelsel özelliği rugan açma model olduğundan ayağın hareketine bağlı büküme bağlı derilerde kat izleri olabileceğini talep edilmesi durumunda satış iptali ve tekrardan yeni çift ürün gönderilebileceğini belirtmek isteriz. Göstereceğiniz anlayışa teşekkür eder, sizleri şubelerimiz de görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla Hotiç Ayakkabı A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön