15 Mart 2013

Hotiç Ayakkabı Boyası Çizildi!

Ocak ayının sonlarında hotiçten kahve rengi bir çizme aldım toplamda çizmeyi 4 defa giydim çizmenin ön tarafında ve yanlarında boyası çizilmiş ve ben bu botu mağzaya incelemeye verdiğim zaman botun dış etkenler sonucu çizildiğini yapılamayabileceğini söylüyorlar.

Acaba ayakkabı evin içinde giyiliyor da benim mi haberim yok ? ayrıca bugün incelemeden geliyor ve bana kullanıcı hatası olduğunu söylüyorlar ve çalışanlar çizmeyi bi loustro ya götürürsem boyanın düzeleceğini söylediler peki kendileri neden yapmadı çok merak ediyorum ? cevap ve düzeltme bekliyorum.

Seyhan 981 Okunma

Cevaplar

  • Seyhan18 Mart 2013

    kullanma kılavuzu çizmelerin satış anında bana verilmedi ayrıca belirttiğiniz gibi evde 2 saatlik denemeyle ürünün hatalı olup olmadığını yada rahatsızlık verip vermeyeceğini anlayamayız ve ayrıca çizmeler fabrikaya gittiğinde beni arayıp boyanmasını isteyip istemediğim sorulabilirdi ben gerçekten anlayamıyorum yaa neden telefon numarası isteniyor? son olarak şunu belirtmek istiyorum daha önce en az 3 yıllık bir ayakkabımda sorun olmuştu ve bunu mağzaya teslim etmiştim yapılabileceğini asla düşünmemiştim ve hotiç beni şaşırtıp ayakkabıları tamir ettiği gibi yenisinden farksız gönderdi ancak yine aynı hotiç 1 aylık çizmeleri kesinlikle kabul etmiyor bu iki durumu anlamakta zorlanıyorum.

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın yetkili, Kullanma Kılavuzunda’da belirttiğimiz gibi; Kullanma kılavuz bilgilerinde bahsedilen tavsiyelerde satış sonrasında tercih edilen ürünün evde kontrol edilmesi ve ürünün bir iki saat denenmesi ürün üzerinde sizi rahatsız eden bir durum olduğunda ürünü kullanmadan 30 gün içersinde geri getirdiğinizde müşteri memnuniyeti adına değişim işleminin prosedürler içersinde yapıldığını belirtmek isteriz. Ürünlerimiz doğal malzemeden üretilmektedir.Doğal deriden üretilen ürünlerde koruyucu kimyasal katkı maddeleri içermediğinden bu tarz naturel doğal derilerin dikkatli kullanılması ve renk önleyici bakım ürünü ile muhafaza edilmesi gerekmektedir.Ürününüz doğal naturel deri özelliği olduğundan kullanıma bağlı dış etkenlere leke alıcı,renk acıcı maddelere temas etmesi sürtünme, çarpma, vurma,darbeye maruz kalması sonucunda derisinde renk açılması,lekeler ve deformasyon oluştuğu tespit edildiğini fabrikamızda işlentisiz doğal deriden üretim yapıldığını doğal naturel renk derilere orijinal boya bakım temizleme hizmet servisimiz olmadığını taba renk olduğundan deriye boya bakım yapıldığından kızıl taba koyu renk olacağını renk koyulaşmasının kabul edilmesi durumunda talep edilmesi durumunda boya yapılabileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Hotiç Ayakkabı A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön