26 Haziran 2013

Hotiç Ayakkabı Birebir Değişimde Fark!

Hotiç' ten aldığım süet bir yaz ayakkabısı ile 1 yaz geçirmiştim ki süet olan yan kısmından yırtıldığını farkettim. Birebir değişim için mağazaya götürdüm, inceleme sonucunda ' değişim uygundur' kararı çıktı.

Yeni ayakkabıyı almaya gittiğimde ise benim 16. 06. 2012 tarihinde 164 TL'den ürünü aldığımı, 26. 06. 2013 itibariyle ise ürünün 179 TL olduğunu ve 15 TL fark ödemem gerektiği Forum İstanbul Hotiç mağazası yetkililerince tarafıma iletildi.

Fima ile yeniden yapılan görüşme sonucunda da barkot okutulması gerektiğinden farkı ödemeden teslim yapılamaz gibi bir gerekçe gösterildi. Birebir değişimde mağdur taraf neden aradaki farkı tazmin etmek durumundadır?

Alper 189 Okunma

Cevaplar

  • Alper30 Haziran 2013

    Şikayet Var kanalıyla yapmış olduğum başvuru aynı gün içerisinde sonuçlandı. Aradaki fark ödemesi kaldırıldı. Keşke buraya kadar konu taşınmadan en başta çözülseydi. Firmaya ve şikayet var'a ilgilerinden ötürü teşekkürler.

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi26 Haziran 2013

    Sayın yetkili Şikayet konusu ile ilgili gerekli görüşmeler yapıldığını müşteri memnuniyetinin sağlandığını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Hotiç Ayakkabı A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön