13 Eylül 2013

Hotiç Ayakkabı Ayıplı Ürün İadesi!

Hotiç Ayakkabı markasını yıllardır kullanıyorum. Özel günlerde giyinmek için topuklu, burnu açık bir model ayakkabı satın almış oldum. Alırken 2 dk ayağında kalabiliyor ayakkabı. Hemen bilemezsin bu modelde sorun var diye. Daha sonra özel bir gecede giyindim parmaklarımı yara yaptı. Ucu o kadar sert yapılmış ki anlatamam.

Daha sonra giyinmedim zaten. Ürünü aldığım 5M Migros Antalya şubesine götürdüm. Ürünün burun kısmını dövdürelim, sertliği gitsin dediler. Kendileride farkındaki ki bu ürünün burun kısmında sorun var.

Ben iade istedim, fabrikaya göndermişler ürünü, iadesi kabul edilmemiş. Benim ayağımda sorun varmış. Niye 197 lira verip giyemeyeceğim ayakkabıyı satın alıyım? Ayıplı ürünün iadesini talep ediyorum.

Kemale 238 Okunma

Cevaplar

  • Kemale 17 Eylül 2013

    Ürünün burun kısmı sert yapılmış,sürekli aynı şeyi söyleyip duruyorsunuz imalat hatası tespit edilmemiş diye,Bu sertlik ayağı yara yapıyor,yumuşatma işlemiyle geçmiyor sayın müşteri temsilcisi,siz müşteri memnuniyeti düşünseydiniz ürünü iade alırdınız.Müşteri bilgilerimden şimdiye kadar kaç tane ürün aldığımı göre bilirsiniz,onlarda şimdiye kadar sorun hiç çıkmadı demek ki bu modelinizde sorun var.Müşterinizi mağdur ettiğiniz için bir daha sizden alış veriş yapmayacağım.Ayrıca diğer sanal ortamlarda markanızla ilgili yaşadığım mağduriyetimi paylaşacağım.

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Şikayete konu olan ürün üzerinde imalata bağlı hata ve ayıp tespit edilmediğinde iade ve değişim işlemlerin uygulanmadığını talep edilmesi durumunda ürün merkeze geldiğinde yumuşatma işlemlerin müşteri memnuniyeti adına yapılabileceğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Hotiç Ayakkabı A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön