22 Mart 2016

Hotiç Ayakkabı Ayakkabıda Soyulma Oldu!

Almış olduğum ayakkabıda 1 ay içerisinde derisinde soyulma meydana geldi. Ürün incelemeye gönderildi Hotiç tarafından. Bugün inceleme olumsuz olarak geri dönüldü. Soyulma dış etkenlerden meydana gelmekteymiş. Bu ayakkabıyı 19.01.2016 'da aldım 4 Mart 2016'da incelemeye gönderildi. Ofis içerisinde çalışan biri olarak haftada 2 kere giyiyor olsam 10 kere giymediğim bir ayakkabı nasıl olur da kötü kullanım ya da dış etkenlerden dolayı zarar görebilir? Tekrar incelemeye gönderildi. Cevabı gerçekten çok merak ediyorum. Ayakkabımı iade etmek istiyorum.

Havva 143 Okunma

Cevaplar

  • Havva 21 Mayıs 2016

    Şikayetimle ilgili son durum şu şekilde: Hotiçten 2. inceleme sonucu olarak cevap gelmemesi üzerine müşteri hizmetlerini aradım ve ayakkabının mağazaya tekrar bırakıldığını bana haber verilmediğini öğrendim. Ayrıca telefondaki müşteri hizmeti sağlamakla görevli arkadaşın da inanın hiçbir kabalık yapmamama rağmen sadece nedenini sormamdan ötürü telefonu suratıma kapattığını da dipnot düşmek istiyorum. Sonuç olarak mağazaya gittim ve cevap dışetkenlerden dolayı ayakkabıda soyulma varmış. Bu onların hatası değilmiş. 2. defa incelemeye gittiğnden bile şüphe etmekteyim aslında. Hotiçten alışveriş yapacaklara uyarım olsun bu yorum.

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi22 Mart 2016

    Müşterimizin Talebi Hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirimle ilgili gerekli inceleme ve görüşmeler yapılarak en kısa süre içerisinde bilgilendirme sağlanacaktır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bizlere hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında Hotiç Müşteri Hizmetleri’ni (0850 288 44 82) arayarak ya da Müşteri İletişim Formu’ nu http://www.hotic.com.tr/iletisim ileterek ulaşabilir. Saygılarımızla, Hotiç Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön