11 Nisan 2013

Hotiç Ayakkabı Aldığım 3 Ürünüde Geri Götürmek Zorunda Kaldım!

Geçtiğimiz kış sezonunda Hotiç'den çok beğendiğim bir ayakkabı satın aldım fakat daha 2. giyişimde ayakkabının bağcık kısmında dikiş attı ve söküldü, gittim yenisiyle değiştirdiler memnun oldum. Tasarımlar güzel olduğu için akıllanmadım gittim başka bir ürün aldım, o da daha 2. giyişim de açıldı, geri götürdüm değiştirme çeki verdiler.

Onun yerine başka bir ayakkabı almak zorunda kaldım (üzerine para ödeyerek) bu yeni ayakkabıyı da özenerek kullanmaya dikkat ettim yağmurda dahi giymedim, şu an tabanının açıldığını görüyorum. Bundan sonra kesinlikle hotiçten alışveriş yapmam, ne yazıkki geç akıllandım.

Aysevil 93 Okunma

Cevaplar

  • Hotiç Ayakkabı Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Hotiç dostu olarak gördüğümüz tüm müşterilerimizin, şikayetleri firmamızın uzun yıllardır yürüttüğü en kaliteli ürün en kaliteli hizmet anlayışını sürdürebilmesi için bizlere yol gösterici olmaktadır. Şikayet konusu olan her ürün firmamızın üretim birimleri tarafından incelenmektedir. Firmamızda standart kalıplarla ve standart malzemelerle üretim yapıldığını satış sonrasında ürünlerde bir çok etkenlere bağlı deformasyon oluşmasının son derece doğal olduğunu Hotiç olarak imalat hatalarında mutlaka yardımcı olduğumuzu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Hotiç Ayakkabı A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön